Hana

Když jsem do světa poprvé vypustila tehdy ještě neoficiální nabídku brand focení, napsala mi Hanička skoro okamžitě. A víte, jak se známe? Hanička je moje bývalá koučka, ke které jsem před x lety chodila v období, kdy mi život přichystal velkou zkoušku. Příprava na focení probíhala s jasným cílem, v samotný den focení jsme obě nezávisle na sobě zažily lehké šoky událostí, jestli to nakonec klapne, ale to hlavní, co klapnout mělo, vyšlo stejně na výbornou - focení na úžasném místě, v pohodě, se smíchem i s plánem, že víme, jaký je cíl našeho focení a co pro to děláme.

"S blížící se 40tkou, po osobním a profesním posunu jsem cítila potřebu nových fotek. Focení jsem v minulosti zažila mnoho, takže jsem měla jasnou představu, co by z fotek mělo vyzařovat a jak by měly působit. Jen jsem nevěděla s kým a kde novou sérii zrealizuji.

Když jsem si všimla, že Květa nově nabízí službu brandových portrétních fotografií, neváhala jsem ani minutu a hned jsem ji požádala o termín. Květu znám řadu let a vždy jsem na ní obdivovala cit pro krásno, pozornost na detail a estetické oko. Zároveň je pro mě Květa jistotou kvality a preciznosti.

Jak její služba vypadala a probíhala? Upřímně, vyrazila mi dech. Hned po potvrzení termínu jsem obdržela dotazník a návrh na termín online schůzky. Dotazník byl precizně propracovaný a jasně strukturovaný. Jeho hlavním účelem bylo sjednocení si vize focení a hlavně: SPECIFIKACE CÍLOVÉ SKUPINY. Mám ráda efektivní a cílenou práci a tak jsem tento dotazník velmi ocenila, plus jsem se ještě detailněji (díky dobře formulovaným otázkám) zamyslela nad tím, KOMU jsou fotky určeny.

S ohledem na cíl focení jsme následně vybraly lokaci, kterou Květa samostatně domluvila. Rovněž mi byla doporučena služba vizážistky Anety Davidov a i tu jsem bez váhání využila. Líbil se mi jemný a přirozený styl líčení, protože jsem na fotkách chtěla vypadat pokud možno co nejpřirozeněji. Samotná lokace, kavárna Prosecco & Flowers, pak byla třešničkou na dortu.

Velice oceňuji profesionální a precizní komunikaci, rychlé dodání fotek a zaslání fotografií jak v tiskové kvalitě (věřím, že je využiji jako podklady pro média), tak i v nižším rozlišení pro web a sociální sítě. Květi, ještě jednou velké DĚKUJI a z celého srdce Ti přeji mnoho spokojených a vracejících se klientek."

- Hana Adamíková, Koučka, mentorka a spisovatelka, hanaadamikova.cz