JEDNODUŠE ŘEČENO

Jsem tady proto, abych vytvořila fotky, co ukazují vás a vaše podnikání světu

Upřímně, mým úkolem, radostí i posláním je udělat vám fotky, díky kterým budete vidět, které posunou váš byznys na další level a přivedou k vám klienty, se kterými chcete spolupracovat.

Fotky, jedinečnost a mindset


✶  Čisté, krásné a přirozené fotografie

Jestli hledáte jen fotografa, který vám jen tak cvakne pár fotek, které neukazují vaše podnikání v tom nejlepším světle a vás jako profesionála na tom pravém místě pro vaše klienty... raději vám doporučím, abyste se poohlédli jinde. Chci pro vás jen to nejlepší, ale záleží, jestli vy taky. Od začátku přípravného procesu až po odevzdání finálních fotografií máme společný cíl. Udělat pro vás čisté, krásné a přirozené fotografie, na kterých vy a vaše podnikání budete tím hlavním hrdinou.


✶  Pečlivý proces přípravy, který vás uklidní a dodá vám sebejistotu

Před samotným focením a dnem D se nejdřív poznáme, zjistíme, jestli si sedneme, a začneme s přípravou. Za každou perfektní fotkou je totiž práce a detailní plán. Chci, aby fotky vašeho podnikání vystihovaly vás, vaši osobní značku, aby k vám naprosto seděly.Vůbec se ale nemusíte bát. Postupně se vás díky svému ověřenému procesu vyptám na všechno, co pro takové fotky potřebuji, a dobře mířenými otázkami osvětlím nejasné body na cestě. Práci nechte na mě a užijte si cestu k vašim perfektním fotkám!


✶  Seberozvoj, mindset, nastavení mysli

Perfektní fotky nejsou jen o tom, že jsou krásné, sedí k vaší osobní značce a přitahují vaše dream klienty. Jsou taky o vás. O tomhle se moc nemluví, ale prozradím vám tajemství. Fotky, na kterých se cítíte dobře a sami sobě se líbíte, zvyšují vaše sebevědomí, ukotvují vaši sebejistotu a důvěru v sebe samotné, ale taky vám pomáhají poznat víc do hloubky sami sebe. Opravdu uvěřit, že jste tak skvělí, šikovní i krásní. Tohle není vůbec nadnesené, já vás tak vidím, ať už přes objektiv nebo tváří v tvář. Mým úkolem je vám pomoct se posunout.

Ahoj, jsem Květuše

Fotografka a sparring partner vašeho podnikání, vaše záloha připravená jít do akce, když potřebujete

Pomáhám s vizuální stránkou, přitažlivými fotkami i vaším dobrým pocitem během focení.

Fotografie, které tvořím, používají odborníci z různých oblastí podnikání:

+ Koučové

+ Mentoři

+ Lektoři

+ Webdesignéři

+ Mediátoři

+ Konzultanti

+ Marketéři

+ Terapeuti

+ Daňoví poradci

+ a další...

Přemýšlíte, jestli můžu vytvořit fotografie také pro vaše podnikání? 

Jestli si nejste jistí, napište mi a zeptejte se! Není nic jednoduššího.

Velice oceňuji profesionální a precizní komunikaci a rychlé dodání fotek. Pro mě je Květa jistotou preciznosti a kvality.

Hana Adamíková, Koučka, mentorka, spisovatelka

Z fotek mám upřímnou radost, oceňuji jejich čistý a přirozený styl. S Květou je radost spolupracovat, celý proces focení má perfektně připravený a zorganizovaný.

Šárka Zusková, Mediátorka a lektorka jógy

FOTOGRAFIE, které budete MILOVAT

Focení už se nemusíte bát. Při focení se mnou se budete cítit jako na kávičce, celý proces si užijete a odnesete si perfektní fotky.

 • Učím se
  Od těch nejlepších mentorů, koučů a fotografů ze zahraničí i od nás.
 • Inspiruji se
  V oblíbených kavárnách, architektuře a interiérovém designu nebo ve špičkovém produktovém designu.
 • Předávám dál
  Praxi a zkušenosti sbírám už spoustu let a sama neustále investuji do svého vzdělávání. To, s čím vám pomáhám, jsem si sama prošla na vlastní kůži.
 • Miluji
  Kromě focení a hlubokých rozhovorů taky zpěv, klavír, procházky městem i lesem a výběrovou kávu. Architekturu a interiérový desing.

Vím, že chcete to nej

Chcete to nejlepší ve svém životě i to nejlepší ve svém podnikání a nedáte si pokoj, dokud to nedostanete

Chápu to, jsem stejná jako vy. Vidím ve vás potenciál a nedá mi to jinak, než vám na vaší cestě pomáhat, aby vaše fotky byly perfektní a vizuálně přitažlivé. Vím, jak na to, abyste na fotce vynikli.

Jako expert na flatlay fotky totiž vím, že všechno se musí soustředit na hlavního hrdinu. A ve fotkách vašeho podnikání jste tím hrdinou vy!

Dosáhněte své osobní i podnikatelské vize a svých cílů

FOTOGRAFIE VAŠEHO PODNIKÁNÍ

Zarezervujte si nezávaznou konzultaci, půlhodina je pro vás zdarma