Květuše Vašířová portrét ve světlých šatech s korálky

Jsem Květuše! Žena a partnerka.

Fotografka/koučka. Spřízněná duše. A coffee lover.

Důvěra v potenciál mé duše ke mně nepřišla jednoduše. Když jsem po 16 letech opouštěla práci daňové poradkyně, myslela jsem, že nikdy nenajdu ten pravý smysl, proč tu jsem. Objevila jsem ale, že když stojím za objektivem a fotím krásné fotky, není to jen o tom, že vzniknou přitažlivé obrázky. Je to o vyjádření sebe sama navenek, nalezení svého vlastního účelu a jeho otisknutí do toho, čemu se navenek říká krásné fotky. Hledala jsem dál a našla dar vidět pravdu tam, kde vy sami ji možná ještě nevidíte, nebo si nedovolujete vidět.  Pomáhám vám díky tomu objevit váš vlastní plný potenciál.

Krása začíná v okamžiku, kdy se rozhodnete být sami sebou.

- Coco Chanel

Květuše Vašířová flatlay fotka s růžovou pivoňkou, kávou a notebookem

#flatlays

fotky s atmosférou

Čisté a sofistikované fotky, které souzní s vámi, v sobě skrývají ohromný vizuální potenciál a příležitost, jak můžete autenticky oslovit ty pravé klienty.

Flatlays jsou krásné, nastylizované fotky. Lifestylové, produktové, nebo ilustrační.

Díky flatlay fotkám můžete vyjádřit sami sebe, svoji osobní značku, navenek a jednoduše. Tak vznikají krásné fotky, které vychází z vás samotných a nesou vaši esenci, vaši energii včetně napojení na vaše spřízněné klienty.

Než vám začnou věřit ostatní, musíte věřit sami sobě

a svému potenciálu.

- Květuše Vašířová

  • Učím se a inspiruji od těch nejlepších ve svých oborech. Od fotografky a mentorky Sue Bryce, soul alignment koučky Darii Molnár, nebo třeba od Denise Duffield-Thomas, která se věnuje money mindsetu. Z českých žen podnikatelek mě hodně baví business mentorka Alessandra Lanzafame nebo markeťačka Jana Svobodová.
  • Kromě focení miluju zpěv, hraní na klavír, procházky městem i lesem a výběrovou kávu.
  • To, co ukazuji a učím, jsem se naučila sama. 20 - 30 % znalostí mám z kurzů, zbytek jsem si našla vlastním učením se a zkoumáním fotografií, jejich hloubky a vizuálního poselství.
  • Inspiraci ráda objevuji nejen v sobě a své duši, ale klidně i v mých oblíbených kavárnách, interiérovém designu, nebo špičkovém produktovém designu. Velmi si vážím toho, co tvůrci dávají své práce, ať už jsou to výtvory, nebo kvalitní služby.
Květuše Vašířová autoportrét s mobilem

MANIFESTO

Věřím, že pravá sebedůvěra pramení zevnitř.

Věřím, že nemusíme sdílet úplně všechno, abychom byli autentičtí.

Věřím, že jsme dost dobří takoví, jací jsme právě teď.

Věřím, že my a naše těla si zasloužíme být milováni v každém okamžiku, v každém věku.

Věřím, že každý z nás má svůj unikátní dar, unikátní účel a smysl, který si zaslouží být vidět a být využíván.

Věřím, že svoji práci můžeme dělat bez pocitů frustrace či nenaplnění, ale s radostí, lehkostí a svobodou.

Věřím, že naše duše ví, co máme dělat, jen se máme naučit jí opět naslouchat.

Věřím, že být v souladu sám se sebou je nejkrásnější dar, který v životě můžeme prožívat.

bílé hrnky na bílé poličce

MOJE PROČ

Krása fotek je energie, která proudí ven i dovnitř. Tvořit krásu, zjednodušovat věci, tvořit struktury a systémy je jeden z hlavních darů mojí duše.

Druhý z hlavních darů je vidět pravdu, ve fotkách i lidech, a pomáhat vám ji odkrývat, abyste se posunuli do svého přirozeného potenciálu.

Moje proč leží v uplatňování toho, co je pro mě přirozené, stejně jako dýchání, a je to něco, díky čemu můžu pomáhat a vracet zpět to, co umím nejlépe.

POSLÁNÍ

Tvořit krásu, která vychází z hloubky a propojuje s ostatními. Pomáhat vytvářet krásu a spojení s duší i vám. Díky pravdě, která leží ve vás, vám pomoci přitahovat spřízněné klienty, se kterými je radost pracovat a kteří zažijí transformaci díky vašim službám a produktům.

Flatlay with coffee, violet flowers and little black LOVE plate

HODNOTY

Krása, co má hloubku

Čistota/Pravda

Jednoduchost