Květuše Vašířová flatlay fotka s růžovou pivoňkou, kávou a notebookem

Fotky s atmosférou

Naučím vás dělat přitažlivé fotky pro web a sociální sítě, které vám pomohou získat vaše ideální zákazníky.

Čisté a sofistikované fotky, které souzní s vaší značkou, v sobě skrývají ohromný vizuální potenciál a příležitost, jak autenticky oslovit ty pravé klienty.

Společně děláme svět krásnějším díky přitažlivým fotkám a lepší díky vašim službám, které budou vidět.

Když jsem začala podnikat v oblasti, která je v souladu s mojí duší, došly mi dvě věci.

Mám velkou touhu dělat krásné fotky, které klienti milují.

A mám talent ostatní učit, jak se takové fotky dělají.

TĚŠÍ MĚ,

JSEM KVĚTUŠE

Z daňové poradkyně ve velké korporaci jsem udělala životní otočku do světa krásných fotek s atmoférou, které ženám pomáhají být vidět na webu a sítích.

Díky času strávenému v korporátním světě jsem se naučila vyhledávat relevantní informace v odborných textech, přeložit si je do srozumitelného jazyka a správně je aplikovat v praxi.

To mi pomohlo při tom, když jsem se učila, jak fotit přitažlivé fotky, vyhledávat a vybírat přesně ty informace, které mi pomůžou ke krásnější fotce, vyzkoušet je v praxi a ověřit si, jestli fungují.

  • Kromě focení miluju zpívání, procházky v lese a výběrovou kávu.
  • Inspiruji se a učím od těch nejlepších ve svých oborech. Jasmine Star, Sue Bryce, nebo třeba Julia Trotti. Z českých žen podnikatelek mě hodně baví markeťačka Jana Svobodová nebo copywriterka Ingrid Dach.
  • Kurzů, workshopů, nebo online kurzů o focení fotek s atmosférou jsem prošla víc, než spočtu na prstech obou rukou. Na každém jsem se naučila něco a složila si to do svého vlastního mixu.
  • 2 semestry jsem studovala interiérový design na soukromé škole designu. Kvůli novinkám v oboru jsem jela i na veletrh do Paříže.
  • 16 let jsem pracovala v korporacích, potkala nespočet skvělých kolegů, naučila se mít systém a řád a vyřešila nepočítaně daňových problémů.
Květuše Vašířová autoportrét s mobilem