Co o mé práci říkají klienti?

Jsem přesně ten člověk, který se nerad fotí a jakmile na něj míří objektiv, vůbec neví, jak se chovat, tvářit, hýbat. Obvykle je pro mě tedy focení dost stresující zážitek – ne ale s Květkou! Atmosféra při focení byla uvolněná, a díky perfektní přípravě před focením, kdy jsme si s Květkou sladily představy, barevnost i možné pózy, jsem přesně věděla, co mám dělat. Výsledné fotky naprosto předčily mé očekávání a měla jsem problém si z nich vybrat favority, protože byly skvělé prostě úplně všechny. Spolupráci s Květkou tedy můžu maximálně doporučit.

Klára Mouchová, Marketing na sítích

Fotky na web jsou potřeba. Představí vás světu a pomohou v prezentaci vaší práce a osobnosti. Ty moje vznikaly v průběhu let vždy s nějakým aktuálním záměrem. Po delší době jsem ale potřeboval aktualizovat celý set, web tak hodit do nového kabátu a zároveň mít konzistentní výsledek. Květa připravila detailní a pečlivé zadání, díky kterému jsme se sladili na stejnou notu. Navrhla vhodné lokality a postarala se o kompletní servis. Nemusel jsem se tak starat o žádnou režii a focení si v uvolněné atmosféře jen užít. Zároveň mi doporučila vhodný outfit, který vzhledem k lokalitě a nastaveným cílům dává největší smysl. Focení bylo rychlé, pohodové a vlastně mi ani nepřišlo, že by se něco dělo. Dal jsem si dobrou kávu a Květa si mezitím nafotila, co bylo potřeba. Z výsledku mám ohromnou radost a věřím, že ještě nějaké focení vymyslíme. Díky!

Ondřej Pospíšil, Webdesigner

Brandové focení bylo něco, na čem mi hodně záleželo. Focení s Květou jsem absolvovala poprvé a jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě ji. Organizace celého focení byla absolutně profesionální, od prvních přípravných schůzek, ujasnění záměru i veškerých organizačních detailů přes samotné focení až k následnému dodání fotek. Příprava je v jejím pojetí tak dokonalá, že ve chvíli, kdy se reálně fotíte, už to prostě jen příjemně plyne, je to velmi přirozené a pohodové. Navíc jsme si s Květou porozuměly jak lidsky, tak v pohledech na podnikání a přístup k práci. To celé focení výrazně zpříjemnilo. Rozhodně mi to stálo za cestu do Prahy, a teď už vím, že jakmile bude potřeba fotky za čas vyměnit, ráda to zopakuju. Fotky využiju primárně pro svůj web, který tak dostane nový kabátek, a zároveň pro sociální sítě. Květa je profesionál ve všech ohledech a já ji budu s radostí doporučovat dál.

Zuzana Dvořáčková, Poznáváme autismus

Asi jsem nezažila tak profesionální přístup jako s Květkou. Myslela úplně na všechno do detailu, vše bylo vyladěné předem a přizpůsobené přesně mému webu. Brandový dotazník mi pomohl odpovědět si na to, jaké pocity chci, aby fotky v lidech vyvolávaly, jak si přeju působit, což jsem si před tím sama nebyla jistá. V den focení mě uměla uklidit tak, abych se uvolnila až tak, že jsem si to dokázala užít. Nafotily jsme typově tolik různých fotek, že nebyl problém si vybrat. Fotky využiju nejen na web, ale taky na sítě nebo do prezentací.

Hana Švábíková, Nenásilná komunikace a fungování v týmech

Květu jsem si pro nafocení mých fotek vybrala, protože její práci sleduji už delší dobu a její fotky se mi moc líbí. V průběhu přípravy i samotného focení jsem se přesvědčila, že Květa své práci opravdu rozumí a je profesionál. Ocenila jsem, že jsme se mohly potkat dopředu na nezávazné konzultaci a také dokonalou přípravu v podobě dotazníku a plánovací schůzky. Brandové fotky jsem si nechávala dělat poprvé a moc mi pomohlo, že jsem si mohla udělat představu, jak to bude probíhat. Samotné focení bylo v příjemné a uvolněné atmosféře. S výsledkem jsem nadmíru spokojená.

Eva Valová, Koučka

Jestli jste někdy váhali nad brandovým focením, tak s Květu určitě nešlápnete vedle. Neskutečná profesionalita zkombinovaná z přátelskostí, vstřícností a uvolněnou atmosférou byla skvělá kombinace. Květa se s vámi sbílíží hlavně jako s člověkem, ne jen jako klientem a proto vám samotné focení s ní nakonec přijde jako spíše výlet s kamarádkou, která je čirou náhodou i profesionální fotografka. Díky tomu z vás vytáhne vaše přirozenost a konečné fotky nejsou nijak nucené a jste na nich vy. Zachycení přitom co děláte rádi a co vás těší. Celý proces a lokace (i ty, které navrhnete sami) k focení Květa zařídí a obvolá, pravidelně od ní získáte informace se vším potřebným. Vy jen přijedete a usmíváte se, protože s ní je to prostě zábava. Děkuji za parádní zážitek, zkušenost i velký počet fotek, ze kterých jsem si mohl sám vybrat. Určitě nespolupracujeme naposledy 🙂

Michal Pintér, PPC specialista

S blížící se 40tkou, po osobním a profesním posunu jsem cítila potřebu nových fotek. Focení jsem v minulosti zažila mnoho, takže jsem měla jasnou představu, co by z fotek mělo vyzařovat a jak by měly působit. Jen jsem nevěděla s kým a kde novou sérii zrealizuji. Když jsem si všimla, že Květa nově nabízí službu brandových portrétních fotografií, neváhala jsem ani minutu a hned jsem ji požádala o termín. Květu znám řadu let a vždy jsem na ní obdivovala cit pro krásno, pozornost na detail a estetické oko. Zároveň je pro mě Květa jistotou kvality a preciznosti.

Jak její služba vypadala a probíhala? Upřímně, vyrazila mi dech. Hned po potvrzení termínu jsem obdržela dotazník a návrh na termín online schůzky. Dotazník byl precizně propracovaný a jasně strukturovaný. Mám ráda efektivní a cílenou práci a tak jsem tento dotazník velmi ocenila. S ohledem na cíl focení jsme následně vybraly lokaci, kterou Květa samostatně domluvila. Velice oceňuji profesionální a precizní komunikaci, rychlé dodání fotek a zaslání fotografií jak v tiskové kvalitě, tak i v nižším rozlišení pro web a sociální sítě

Hana Adamíková, Koučka, spisovatelka

S Květou je radost spolupracovat, celý proces focení má perfektně připravený a zorganizovaný. Od našeho prvního kontaktu až po dodání fotek probíhalo vše příjemně, bezproblémově a hlavně velmi rychle. Květa flexibilně našla volný termín, během osobní konzultace mi doporučila vizážistku, poradila s výběrem outfitů i vhodného místa. Při focení přesně vystihla, co jsem potřebovala, a vedla mě klidně a jemně tak, že mírná nervozita na začátku postupně odezněla. Z fotek mám upřímnou radost, oceňuji jejich čistý a přirozený styl. Děkuji Květě za dokonalý servis a jsem si jistá, že budu její ráda se vracející klientkou.

Šárka Zusková, Mediátorka a lektorka jógy

Focení s Květuškou bylo po všech úrovních naprosto perfektní a srdečně ho doporučuji každému, kdo hledá krásné fotky, které Vás a Váš brand mistrně zachytí. Cítila jsem se opečovaně a ve správných rukou od začátku až do konce. Celý proces dýchal Květuščinou profesionalitou a péčí, a to jak u její pomoci se samotným výběrem fotek, místa, outfitů, tak pak i během focení, vytvořením příjemné uvolněné atmosféry, kterou jsem si nesmírně užila 🙂 Výsledkem jsou nádherné fotky, které jsou nadčasové a které zapadají do mého brandu jako ulité. Ocenila jsem také možnost výběru finálních fotek, nebývá u všech fotografů zvykem. Jedním slovem DĚKUJI! Až tyto fotky omrzí, vím, kam se vrátit pro nové. 🙂

Daria Molnár, Koučka, mentorka

Mé očekávání o výsledných fotkách bylo přesně takové jaké jsem měla. Fotografie obsahují Květy jedinečný rukopis od přípravy kreativního kaligrafického prostředí a akvarelového ateliéru, přes úpravy fotografií po záběry. 

Po celou dobu focení jsem se cítila opečovávaně a plně naslouchaná. Moc se li líbil celý proces plánování focení od první schůzky, kdy jsme odsouhlasili různé detaily, aby se na nic nezapomnělo a vše skvěle ladilo až po výběr fotografií. Na místě jsem si užívala Květy cit pro detail, kdy se skvěle dokázala naladit na přípravu kreativního prostředí a seskládat všechny propriety do dechberoucích kompozic. Roky jsem své brandové fotky odkládala a s Květou jsem se cítila jak s dlouholetou kamarádkou na kurzu. Najednou jsem seděla za stolem a byla v hlavní roli, Květa střídala objektivy, záběry, propriety. Mile mě překvapilo, že Květa přinesla i vlastní propriety a plnou hlavu nápadů. Už teď se těším, až si někdy v budoucnu focení zopakujeme. Nechyběly ani tipy pro přirozené pózování a nápadité vyžití prostor kreativního ateliéru na maximum. 

Markéta Šímová, Lektorka moderní kaligrafie a akvarelu

Zarezervujte si nezávaznou konzultaci, půlhodina je pro vás zdarma

Reference k online kurzům Jak na fotky pro sociální sítě a Cover fotka pro sociální sítě

Kurz se mi velice líbil, Květa je velmi sympatická. Přinesl mi řadu odborných informací z oblasti focení, ale i inspirace, jak fotit fotky pro sociální sítě, kterou chci využít v praxi. Pomohl mi také k tomu, abych se odhodlala propagovat svoji právnickou profesi (rozhodkyně, mediátory a svěřenské správkyně) na sociálních sítích, což jsem dříve nečinila. Také jsem se naučila pracovat s aplikací Lightroom.

Mellinda Vrajíková

Kurz mi pomohl v tom, jak na fotce vnímat světlo, barvy, umístění předmětů, práci s foťákem a taky zjistit, co funguje na jednotlivých soc. sítích...je to prostě takový krásný balíček, kdy se člověku změní pohled na to, co při focení dělat 🙂 Jsem moc ráda, že jsem se mohla účastnit a načerpat spoustu inspirace a vědomostí a také zkušeností při praktických úkolech. Děkuju.

Veronika Sudová

Do kurzu jsem původně nechtěla. Neprodávám žádné produkty, k čemu by mi tedy takový kurz byl? Ale po účasti na letním kurzu o cover fotkách, který mě ohromil, jsem ze zvědavosti do toho šla. Kurz opět předčil má očekávání. Skvěle vedený, vše do detailu připravené, maximální podpora a zpětná vazba. Nikdy jsem flatlay fotky nefotila. Prostě na to nemám oko, v hlavě chaos a výsledek nepublikovatelný. A ejhle, po pár týdnech kurzu jsem se domluvila na spolupráci s jednou českou firmou. Jsem na začátku, je hodně co se učit, ale díky kurzu mám nějaké základy, záchytné body, materiály, mám se čeho chytnout. Pokud se vám líbí flatlay fotky, pokud se vám líbí Květky práce, investujte do sebe. Nebudete litovat.

Žaneta Drahokoupilová

Po absolvování kurzu se mi otevřela cesta fotit fotky, jaké jsem si vždy přála. Jen jsem prostě nevěděla, jak na to. Kromě produktových fotografií, mne to osobně zavedlo k fotografiím detailů, které mne vždy lákaly. Jakoby se otevřela vrátka k něčemu, co je někde ve vás, jen je potřeba tomu pomoct napovrch.  To je to, co kurz pro mne jednoznačně splnil. A to díky velmi dobrým a pečlivě připraveným lekcím, systematičnosti, srozumitelnému vysvětlení probírané látky, inspirativním ukázkám a motivačním vstupům lektorky. Za důležitý prvek také považuji interakci účastnic kurzu, které sdílely svoje fotografie ke zpětné vazbě. Tyto komentáře byly stejně přínosné, jako živá vysílání s Květou, kde vždy ochotně a fundovaně odpovídala na dotazy.

Kurz považuji za profesionálně provedený. Doporučuji ho všem, kteří si chtějí rozšířit obzory ve fotografování a vylepšit prezentaci svých produktů či služeb. Pokud si kurzem poctivě projdete, poznáte o kousek víc sama sebe.

Zdenka Verešová

Kurz je nabitý praktickými tipy a nástroji, jak na to. Všechno strukturovaně, jasně a přitom jednoduše. Pokryje všechny potřebné disciplíny, které jsou třeba k tomu, aby člověk začal. Díky Květě můžeš začít fotit lepší fotky HNED a přitom k tomu nemusíš pořizovat žádnou drahou výbavu. Pokud chceš být lepší a učit se, investice do tohoto kurzu se určitě vyplatí. I já jako fotograf jsem se mnohému naučila, protože se v této disciplíně nepohybuji. Díky Květě můžu být i já pro své klienty zase o kus lepší.

Lenka Krobová

Kurz mi pomohl, že jsem nahlídla do zákulisí jak fotit. Díky kurzu vím už jak na to 🙂 dozvěděla jsem se cenné informace, které nikde nenajdete a doporučuji ho jak začátečníkům tak i pokročilým. Na kurzu bylo super, že dostanete zpětnou vazbu a řekne Vám Květuška co zlepšit a čemu se vyvarovat. Prošla jsem 2 kurzy a ani jednoho nelituju. Bylo to perfektní odreagování a super lekce....a nejlepší na tom je, že nemusíte nikde jezdit a tvoříte si vše doma :).

Veronika Pawlasová

Kurz s Kvetkou bol vel'mi inšpirujúci a podporný. Naučila som sa ako možno inak pońať pohl'ad na fotografovanie a fotky pre sociálne siete estetickejšie a profesionálnejšie, a ako vnímat a čerpat inspiráciu z už hotových projektov. Kurz určite odporúčam každému, kto sa potrebuje presadit, alebo zvyšiť svoju sledovanost na sociálnych sietiach pri prezentacii svojej prace , alebo produktov. Kvetka je vel'mi milá a záleží jej na tom , aby ste sa pos[vali k lepším výsledkom.

Andrea Kovačovicová

Kurz mi pomohl nasměrovat a rozšířit obzory, jaké fotografie a příspěvky dávat na sociální sítě. Naučila jsem se zásady kompozice, barevnosti a stylu fotografií, stejně tak i znalost techniky při focení a následné úpravy fotografií. Velmi oceňuji Květy profesionální přípravu a velmi pečlivou zpětnou vazbu na každou fotografii. Kurz bych doporučila každému, kdo se nebojí ponořit do kreativního světa focení a skrz fotografie vyprávět ten svůj příběh, ať už je pracovní nebo osobní.

Šárka Horáková

O Květě Vašířové jsem se dozvěděla přes jinou skupinu na facebooku a moc se mi její styl fotek líbil. Působily tak čistě, jednoduše a žensky. V duchu jsem si přála, abych tak uměla fotit udělat si své vlastní fotky pro své podnikání. Co mě absolutně dostalo, byl fakt, že jsem se od Květy (profesionálky) dozvěděla, že takovou hezkou produktovou fotku si mohu udělat doma, v domácích podmínkách, za použití svého mobilního telefonu! Během těch 4 týdnů, nás krásně provedla tím, co všechno můžeme doma najít a použít pro to, abychom vytvořili hezkou kompozici pro svou fotku. Jak si vybrat místo pro focení, jak si nastavit telefon, příp. fotoaparát, že lze využít pro odraz světla například polystyrenovou desku apod. Dozvěděla jsem se, jak vybrat hrdinu, proprietky, jak utvořit kompozici, jak pracovat s barevností. Koncept celého kurzu byl nastavený velmi dobře od A- do Z. Videa i slidy v prezentaci, kterou měla Květa každý týden velmi pečlivě připravenou byla velmi dobře strukturovaná vč. praktických ukázek a návodů. Bonusová videa kadý týden byla opravdu jako třešnička na dortu. Kurz byl, zejména pro mě, jako pro laika ve focení, opravdu velmi přínosný. Své produkty a výrobky teď fotím o 106 a díky tomu se těším, jak si udělám nový web s vlastními fotkami. Díky moc Květo za Váš čas a energii, kterou jste do tohoto kurzu vložila. Bylo to naprosto profesionální a velmi přínosné!

Kristýna Kaskounová

Kurz mi pomohl více nad focením přemýšlet než jen "cvakat". Doteď jsem hodnotila fotky okolo jen "líbí" nebo "nelíbí". Teď mi to hned v hlavě spíná a analyzuju fotky, co vidím. Proč to fotili zrovna takhle, proč se mi ta fotka nelíbí...co tam měli udělat jinak, aby to bylo pro oko hezčí. Jasně, každý má svůj styl a každému se líbí něco jiného, ale jsou pravidla, která když dodržíte, tak fotka bude koukatelnější. Kurz mi v tomhle otevřel oči. Pro mě je teď sice časově mnohem náročnější vyfotit fotku, ale to úvodní přemýšlení a plánování si fotky za to ve výsledku stojí.

Markéta Macková

Reference k workshopu Kouzlo flatlay fotografie

Kurz je skvělý. Nabitý informacemi. Spoustou vychytávek, typů a rad. Praktická část naprosto předčila mé očekávání, vyzkoušela jsem si spoustu možností, dostala spoustu rad. Prostě super!

Zuzana Loučímová

Velmi přínosný pro rozvoj mého podnikání i mé osoby.

Barbora Pintér

Kurz bych klidně brala ještě o půl hodiny delší. Nebylo moc času k dalším otázkám a případné diskuzi. Naopak bylo dost času na praktickou část a to opravdu oceňuji. Moc jsem si to užila, dozvěděla jsem se spoustu věcí nebo se u některých jen utvrdila, ale ta praktická část je prostě TOP záležitost ❤️🙌🏻👌🏻. Ja osobně ještě moc oceňuji a dekuji za nedělní termín, protože v týdnu bych se proste nedokázala urvat. A o tento kurz bych opravdu nerada přišla.

Monika Hirschová

POSUNEME SPOLU VAŠE PODNIKÁNÍ

Zarezervujte si nezávaznou konzultaci, půlhodina je pro vás zdarma