Portrétní fotografie

Zvu vás na fotografické dobrodružství, kde každá vaše emoce a pohled získávají životní podobu. Můj přístup k portrétům je zaměřený na přirozenost, krásu i sofistikovanost. 

Portrétní focení probíhá v jedinečných prostředích – městských kavárnách, malebných parcích nebo ve vybaveném fotoateliéru. Nejde jen o snímky, ale hlavně o váš zážitek. Chci, abyste odcházeli nejen se svými fotografiemi, ale i s pocitem, že jste byli skutečně sami sebou.

Přirozenost a elegance

Připravte se na focení, které zdůrazňuje vaši autentičnost. Můj objektiv zachytí nejen váš obličej, ale i ten nejpodstatnější okamžik, který vystihuje vaši osobnost. Mým cílem není jen vytvořit fotografii, ale přenést do ní emoci a pocit, který s vámi zůstane navždy.

Věřím, že si každý zaslouží svůj portrét, který odráží to nejlepší z něj samotného. Dejte mi příležitost být svědkem okamžiku, který pro vás spolu zachytíme. Zarezervujte si svou fotosession a připravte se na nezapomenutelnou zkušenost, která zůstane v srdci i na fotografiích. Vaše podstata, zachycená v jedinečných portrétech – to je mé poslání.

Portréty pro vás a vaše blízké

Portrétní focení

PŘED FOCENÍM

  • Během online nebo offline setkání si domluvíme místo a termín focení, styl portrétů a vaše oblečení
  • Pošlu vám potom ještě pdf průvodce, jak se na focení připravit, co vybrat na sebe, jak se hezky naladit

V DEN FOCENÍ

  • 1 - 1,5 hodina focení
  • 2-3 outfity
  • 1 lokace

PO FOCENÍ

  • Soukromá online galerie pro výběr fotek do 3 dnů po focení
  • 20 finálních fotografií v plném rozlišení a v rozlišení pro sociální sítě

INVESTICE: 5.200 Kč

Časté otázky

Kde můžeme fotit?

Jsem z Prahy, proto je to většinou Praha a okolí, ale ráda za vámi dorazím po celé republice. Může to klidně ale být třeba i Vídeň, Ostrava či Bratislava 🙂

Na jakém místě bude probíhat focení?

Variant je hodně a záleží i na tom, abychom fotili na místě, kde se cítíte dobře. Můžeme fotit například ve stylové kavárně nebo restauraci, venku v parku nebo ve městě, u vás doma, nebo v jedno z krásně upravených ateliérů, tipy na ně vám můžu poslat. Cena za pronájem místa nebo fotoateliéru není součástí ceny za focení.

Pomůžeš mi vybrat, co na sebe?

Pomůžu a ráda. Před focením vám pošlu doporučení, jaké oblečení se na fotky hodí lépe, a když si nebudete vědět rady, stačí napsat.

Nerad/a se fotím, mám před objektivem ostych

Nebojte, takhle to má většina lidí. A většina klientů se už během focení postupně cítí dobře, v pohodě a jsou příjemně překvapení, že to nakonec bylo jednodušší, než si představovali. Před focením se potkáme online nebo offline, abyste měli jistotu, že si opravdu sedneme.

Co když se mi bude líbit víc fotek?

Žádný problém! Každou další fotografii nad rámec počtu fotek v balíčku si můžete dokoupit za 200 Kč za jednu.