ONLINE KURZ

Jak na fotky

pro sociální sítě


Vykouzlete si se mnou fotky pro vaše sociální sítě.

Potřebujete na sítě fotky, které zaujmou?

Chcete zaujmout svým profilem na Instagramu, ale nevíte, co tam dávat?

Chcete mít víc kvalitních fanoušků, ze kterých se můžou stát vaši klienti?

Potřebujete hezkou fotku pro reklamu, aby na sítích zaujala nové potenciální klienty?

Máte pocit, že se do postování musíte nutit, ale je to vlastně jen proto, že nemáte co tam na ty sítě dávat a jak to propojit s vaším byznysem?

 • Pojďte se jednou provždy naučit, jak vykouzlit fotky, které si můžete fotit sami, podle sebe, pro sebe a svůj byznys.
 • Přestaňte se bát, že zase nemáte co na sítě, a udělejte si z focení radost, kterou si užijete s lehkostí a nadšením.
 • Vytvořte si systém pro Instagram, díky které vám začne vložený čas dávat smysl a přinášet výsledky.

Co si z kurzu odnesete:

 • Fotky pro sociální sítě, které si sami nafotíte. A můžete hned sdílet!
 • Kromě fotek si odnesete hlavně principy přípravy a focení skvělých fotek. Už jednou provždy. Zužitkujete kdykoliv - od byznysu po dovolenou.
 • Upevníte si nebo začnete hledat, svůj jedinečný vizuální styl. Protože podle něj vás na sítích i internetu klienti poznají na první pohled.
 • Odnesete si komplexní balíček pro vaše podnikání - budete umět tvořit fotky, budete mít svůj styl i systém postování pro váš Instagram. Díky této kombinaci budete mít vyřešenou jednu velkou část komunikace na sítích.
Milá Květo, chtěla bych Ti moc poděkovat za oba kurzy. Oba byly velkým přínosem jak pro mě, tak pro moje začínající podnikání - strašně jsi mě obohatila. Tvůj styl, osobnost, životní zkušenost s pracovním vyhořením je mi prostě nějak strašně blízká, povědomá... - taky jsem to před dvěma lety zažila a teď jsem na cestě k novém já a Tys mou velkou inspirací! Díky prvnímu kurzu jsem si udělala svoje první originální fotky (v životě), které jsem mohla využít při tvorbě svého vlastního webu. Možná to nejsou typické stylizované flatlays, každopádně díky Tvým lekcím, praktickým radám i ukázkám jsem si mohla focení vyzkoušet a zrealizovat v domácích podmínkách prakticky bez nákladů.

Vše jsi měla naprosto dokonale připravené, logicky uspořádané, navazující a propojující jedno s druhým. Tvoje Mindset série byla skvělá. Jednak se mi moc líbilo, že bylo vše autentické, popisovala jsi své vlastní zkušenosti a uváděla jsi své vlastní příklady - a pak se to krásně vše potkalo s tím, v jaké etapě své cesty se nacházím já sama - takže proběhlo několik zásadních AHA momentů za což jsem moc vděčná.
Krista Kaskounová, tvůrkyně originálních lapačů slunceReference na online kurzy Jak na cover fotku a Jak na fotky pro sítě

Nafoťte si se mnou fotky pro sociální sítě a naučte se jednou provždy, jak na to.

To, co si z kurzu odnesete, využijete nejen teď, ale i v budoucnu pro všechny vaše další fotky na sítě, pro které potřebujete tvořit obsah - reklamy, upoutávky, posty a příspěvky, kampaně, díky kterým ukážete a prodáte klientům svoje služby a produkty.

Kurz Jak na fotky pro sociální sítě

Co jsou to vlastně ty další fotky pro sociální sítě a čím se v tomto kurzu budeme zabývat?

Můžou to být:

 • fotky focené shora, 
 • fotky focené z dalších úhlů,
 • ale taky váš osobní autoportrét,
 • fotky různých formátů - na výšku, na šířku i do čtverce,
 • fotky pro Instagram, Facebook, LinkedIn, Pinterest,
 • fotky pro Stories na Instagram nebo pro Příběhy na Facebook,
 • fotky pro síť, která ještě nevznikla - protože základní principy platí pro fotky obecně a můžete je v budoucnu využít tak, jak budete zrovna potřebovat.

Jak bude kurz probíhat?

JAK DLOUHO

Kurz trvá 7 týdnů s mojí podporou. Poté máte přístup na rok, kdy se ke všemu můžete průběžně vracet, abyste mohli testovat a vylepšovat vaše fotky v praxi.

KDE

V členské sekci, kde na vás budou čekat moduly s videi, pracovními listy a vším ostatním.

Na jak dlouho budete mít přístup do kurzu?

Do kurzu Jak na fotky pro sociální sítě budete mít přístup 1 rok. Chci vás podpořit v tom, abyste s fotkami měli výsledky, využívali je pro sítě a získali i díky nim svoje spřízněné klienty. Ke kurzu se tak můžete vracet opakovaně, přístup budete mít 12 měsíců ode dne, kdy kurz začíná.

Kurz je v současné chvíli uzavřen.

Při přihlášení do kurzu získáte navíc tento bonus:

1xtýdně e-mail s jedním mindsetovým tématem, které nám pomůže nastavit mysl na úspěch. Nejen ve focení.

Protože nastavení naší hlavy je... Všechno. Doslova. Docela podceňovaný nástroj, ale v praxi nejúčinnější a nejrychlejší řešení, jak si sami můžeme pomoci k lepším výsledkům i životu. 

Často kladené otázky

Když už jste dočetli až sem, možná máte v hlavě pár otázek:

Je kurz jen pro ty, co podnikají?

Nemusíte podnikat, abyste chtěli být na sítích vidět, a to úspěšně. Kurz využijete, i když jste content creator, ať už tvoříte obsah na sítě pro svoje vlastní klienty, nebo pro sebe. A jestli máte účet na Instagramu a chcete ho rozjet tak, abyste to celé dávalo smysl a netrávili jste tam čas nadarmo, i vy využijete informace z kurzu.

Musím mít k focení foťák?

Nemusíte. Je pravda, že foťák vám pro určité typy fotek poslouží líp (třeba pro fotky z úhlu), ale jestli máte dobrý smartphone, začněte s ním. Nebo dokonce foťte jenom s ním. Fotky shora i autoportréty s ním zvládnete hravě. Hodně smartphonů už má dnes tak dobrou kameru (nebo kamery), že s pár vychytávkami s nimi uděláte i velmi hezké fotky z úhlu. Navíc máte výhodu, že fotky můžete editovat přímo v telefonu.

Je tenhle kurz jen o focení fotek?

Celý kurz jsem připravovala tak, abyste se nejen naučili, jak na fotky, ale dovedli to provázat i se strategií pro Instagram.

Využiji kurz jen pro fotky na Instagram?

Můžete, ale nemusíte. Focení fotek se naučíte jednou provždy. Pak můžete klidně dělat i fotky pro jiné sítě. Kurz je zaměřený na Instagram, jako na vizuální síť, kde ale můžete získat fanoušky a proměnit je i na svoje klienty. Strategie je proto uzpůsobená přímo pro Instagram. Je ale možné, že zjistíte, že s určitými úpravami můžete postupy využít i na ostatních sítích 🙂

Musím se do kurzu zapojit aktivně?

Je to nejlepší, protože tak si odnesete nejvíc. Zapojte se aktivně a můžete nafocené fotky ihned sdílet na sítích. Tak ihned získáte další zpětnou vazbu, kterou využijete v dalších fotkách a příspěvcích pro sítě.
Když se stane, že nakonec nebudete moct jít společně s celou skupinou, i tak vám kurz přinese velkou hodnotu. Získejte znalosti, nadšení a radost - společná skupinka je v tomhle hodně podpůrná. Fotky můžete tvořit později, přístup máte na 12 měsíců.

Proč je do kurzu přístup 12 měsíců?

Podle mých zkušeností i ohlasů mých studentek je to dostatečně dlouhá doba na změnu a převedení poznatků do praxe a vlastního života. Život utíká, opravdu není na co čekat.
žena v bílé košili a černé sukni s laptopem

Ráda kouzlím s fotkami.

A jsem připravená vám odhalit, jak si skvělé fotky můžete vyčarovat i bez kouzelné hůlky.

Jmenuji se Květuše, jsem fotografka s citem pro krásu a s analytickým myšlením, co se zajímá o to, jak vyladit vizuální stránku byznysu. Miluji focení flatlays i dalších fotek, pořádám o tom přednášky a workshopy, napsala jsem dvě e-knížky a teď jsem se zamilovala i do online kurzů.

Vybírám pro vás postupy, co opravdu fungují. Snažím se i složité technické a kreativní věci ukazovat tak, abychom se o nich naučili přemýšlet, protože principy pak můžeme využívat kdykoliv a kdekoliv je potřeba. 

Těším se na vás!