MOJE SOUKROMÁ FOTOBANKA FLATLAY FOTOGRAFIÍ

Krásné a přitažlivé

FLATLAY FOTOGRAFIE

které vám pomůžou vybudovat přitažlivou a silnou značku napříč všemi vašimi marketingovými kanály.

Můžete je použít pro vylepšení svých webových stránek, pro zkrášlení svého feedu, k vylepšení vizuální stránky vašeho marketingu, i na dalších místech!

Vaše publikum čeká, jak je ohromíte

A NORMÁLNÍ FOTOGRAFIE Z FOTOBANK TOHLE PROSTĚ NEUMÍ

Zapomeňte na dlouhé hodiny hledání dokonalých fotografií, když se snažíte tvořit obsah pro svůj marketing. Exkluzivní knihovna mých flatlay a lifestylových fotografií je navržena tak, aby vám pomohla vybudovat neodolatelnou, krásnou a přitažlivou značku, které se vaše ideální publikum nemůže nabažit.

TOHLE NEJSOU STANDARDNÍ FOTKY Z FOTOBANK...

Přitažlivé fotografie, stylové a krásné

Za dostupné ceny

Zapomeňte na dlouhé hodiny hledání dokonalých fotek, které potřebujete pro svůj marketing nebo když tvoříte obsah pro svoje digitální produkty, workshopy, prezentace.

Věřím, že ty nejlepší značky jsou nejen strategické, ale i stylové, a že skvělý design vám pomůže přilákat to správné publikum přesně pro vás.

Je pravděpodobné, že jestli jste tu, věříte tomu taky! Chcete krásnou značku, která působí přitažlivě a profesionálně, a víte, že k jejímu dosažení vám nepomůže stahování náhodných fotek.

Můžete si fotografie shánět sami, ale nemusíte.

KRÁSNÉ A PŘITAŽLIVÉ FOTKY JSOU PRO VÁS DŮLEŽITÉ. DOPŘEJTE SVÉ ZNAČCE PERFEKTNÍ FOTKY Z MÉ FLATLAY A LIFESTYLOVÉ KNIHOVNY.

Tohle vám zní možná povědomě...

Už vás nebaví ztrácet hodiny hledáním bezplatných fotobank s fotografiemi, abyste našli ty vhodné pro svoji značku.

Nemáte teď v rozpočtu prostor na to, abyste si nechali udělat lifestylové a flatlay fotky na míru.

Krásné a přitažlivé fotky jsou pro vás důležité. Dopřejte své značce perfektní fotky z mé flatlay a lifestylové knihovny.

PŘESNĚ PROTO JSEM VYTVOŘILA TUTO KNIHOVNU FOTOGRAFIÍ

Tématické balíčky krásných flatlay fotografií

Mějte profesionální fotografie

Které jsou dostupné, tématicky laděné podle období během roku a pomáhají vám s tím, abyste pro propagaci svých služeb a svého podnikání měli ty nejlepší fotky, aniž byste si u mě museli objednávat focení flatlay fotek na míru.

MOJE SOUKROMÁ FOTOBANKA FLATLAY FOTOGRAFIÍ

Krásné a přitažlivé flatlay a lifestyle fotografie

Pomůžu vám budovat dokonalou a efektivní značku napříč všemi vašimi marketingovými kanály s mojí knihovnou profesionálních flatlay a lifestyle fotografií

Kolekce flatlay fotografií

CHRISTMAS IN RED

CHRISTMAS IN WHITE&GREEN

Q&A

Jsou tyto fotografie jen pro Instagram?

Rozhodně ne! Tyto fotky používejte všude tam, kde je potřebujete. Kromě Instagramu jsou také skvělé pro Facebook, newslettery, piny na Pinterestu, blogové příspěvky, webové stránky, Instagram Stories, cover fotky pro Reels, digitální produkty a další. Sečteno a podtrženo – jsou vaše, aby vám pomohly podnikat krásně, jakýmkoli způsobem potřebujete.

Můžu tedy fotky použít úplně všude?

Úplně všude ne, nejsou určeny pro komerční použití např. pro billboardy, články v médiích a tištěných médiích, nemůžete je použít na tisk na produktech (trička, hrníčky,...) apod. Fotografie není možné prodávat třetím stranám, nebo převádět jejich vlastnictví na někoho jiného. Na detaily se podívejte do Licenčních podmínek tady dole na stránce.

Mám při používání fotek uvádět kredit?

Ne, nemusíte. Samozřejmě budu ráda, když mě označíte @kvetusevasirova, ale vůbec nemusíte.

Můžu požádat o vrácení peněz?

Ne. Tím, že povaha produktu je digitální a po nákupu obdržíte fotografie ihned ke stažení, není možné žádat o vrácení peněz, nebo o vrácení zakoupeného produktu.

Můžu fotky použít pro propagaci svého kurzu nebo třeba e-booku, nebo i do něj?

Ano, fotografie využívejte ve svém marketingu na sociálních sítích, na webu, používejte je do svých workbooků, e-booků, pracovních listů, slidů v prezentacích, v postech pro sítě, v newsletterech, v příbězích na Instagramu a Facebooku,... Jestli máte otázky k použití fotek, napište mi svůj dotaz na email kveta@kvetusevasirova.cz, ráda vám pomůžu.

Můžu fotky používat třeba v Canvě?

Ano, určitě. Fotky můžete libovolně oříznout, přizpůsobovat je rozměrům, které potřebujete, používat je třeba pro tvorbu postů nebo prezentací v Canvě i dalších grafických editorech.

Jak velké fotografie jsou?

Každá fotografie má plnou velikost, standardně má rozměry 4000x6000 pixelů a rozlišení 300 DPI.

Co nemůžu s fotkami dělat?

Nesmíte je prodávat nikomu dalšímu, přeprodávat je, nebo je používat v šablonách webů nebo Canva šablonách, které prodáváte. Fotky není možné používat na tisk na produktech, pro komerční použití (typicky reklama na billboardech, velké reklamní kampaně v TV apod.). 

Jste připraveni na čisté, krásné a elegantní fotografie, díky kterým bude vaše značka stylová a konzistentní?

Vyberte si z kolekcí fotografií:

Proces nákupu kolekcí krok za krokem:

01.

Výběr

Vyberete si kolekci fotografií, která se vám líbí. U každé kolekce vidíte náhled fotografií, které v kolekci jsou.

02.

Nákup

Kolekci fotografií si objednáte v prodejním formuláři, vyplníte údaje a po kliknutí na tlačítko také svoje platební údaje.

03.

Doručení

Po obdržení platby vám přijde e-mail s dokumentem v PDF, kde najdete odkaz ke stažení fotek a licenční podmínky.

04.

Použití

Ihned můžete fotografie použít pro svůj web, Instagram feed, vylepšení vizuálu vašeho marketingu, i na dalších místech!

Lifestylové fotografie pro vaši osobní značku

= FLATLAY FOTOGRAFIE

Flatlay fotografie jsou krásně stylizované fotografie focené většinou shora, ale i ze strany.

Flatlay a lifestylové fotografie používejte na svém webu i na sociálních sítích. 

Otevřete dveře do světa vizuální elegance s mými ilustračními fotografiemi ve stylu stock photos, avšak s jedinečným nádechem krásy a originality.

Každá fotografie je pečlivě vytvořena s láskou k detailům, zajímavými kompozicemi a nezaměnitelným stylem. 

Tyto fotografie vám umožní vystihnout atmosféru, kterou hledáte, ať už pro vaše marketingové materiály, webové stránky nebo sociální média.

Udělejte dojem s fotografiemi, které nejsou jen fotkami, ale i uměleckými díly samy o sobě. Pořizujete si nejen fotky, ale i atmosféru, emoce a zážitek, který zaujme a přitáhne vaše publikum.

Věřím, že ty nejlepší značky jsou nejen strategické, ale i stylové, a že skvělý design vám pomůže přilákat to správné publikum přesně pro vás.

Chtěli byste svoje vlastní flatlay fotografie na míru?

Napište mi, potkáme se na nezávazné konzultaci zdarma, a já vám ukážu, jak vám s vašimi fotkami můžu pomoct.

Licence pro použití fotografií z mé vlastní knihovny (fotobanky)

DOHODA O POUŽÍVÁNÍ
Všechny fotografie v katalogu fotografií "Fotobanka" na webu www.kvetusevasirova.cz jsou považovány za standardní (nekomerční) fotografie. Tady je popis toho, co to znamená.

Květuše Vašířová, IČ 71217118, je jediným a výhradním vlastníkem veškerých fotografií nabízených k prodeji na této stránce a vlastní autorská práva na veškeré takové fotografie, prodávané v katalogu "Fotobanka". Jako kupující nesmíte převádět soubory fotografií, prodávat, pronajímat, přidělovat nebo rozdávat fotografie z Fotobanky Květuše Vašířové nebo cokoli podobného třetí straně. Tím, že se stanete kupujícím, berete na vědomí, že vaše zakoupené fotografie mají nevýhradní omezenou licenci na použití, poskytovanou Květuší Vašířovou. Jako kupující můžete používat fotografie Květuše Vašířové pro profesionální použití při běžném podnikání a pro osobní použití. Jakékoli komerční použití obsahu je zakázáno. A konečně, nesmíte používat fotografie žádným způsobem, který umožňuje ostatním stahovat, extrahovat nebo redistribuovat fotografie (např. nesmíte žádné takové fotografie zahrnout do šablony webu pro použití ostatními bez písemného povolení od Květuše Vašířová). Fotografie nesmíte používat pomlouvačným nebo jiným nezákonným způsobem. Fotografie nesmíte používat jako součást ochranné známky, designové značky, obchodního názvu, obchodního názvu, servisní značky nebo loga. Jinak… užijte si moje fotografie a využívejte je na svém webu, sociálních sítích nebo digitálních produktech!

Děkuji, že respektujete moji práci a kreativitu natolik, že dodržujete smlouvu o používání. Máte-li jakékoli dotazy týkající se legálního používání fotografií Květuše Vašířové, neváhejte mě kontaktovat na adrese kveta@kvetusevasirova.cz a já vám ráda pomůžu.