Potřebujete přitažlivé fotky

pro web a sítě?

Přečtete si, jak na 7 jednoduchých kroků k vytvoření úžasné flatlay fotky. 

Flatlay fotka je lifestylová, produktová, nebo ilustrační fotka s atmosférou, dokáže vizuálně zaujmout i ukázat vaši osobnost vtělenou do krásné fotky.

Naučím vás, jak si ji můžete vyfotit i vy!

Obálka e-booku Jak na fotky pro web a sociální sítě - 7 snadných kroků

Fotky pro sítě si můžete nafotit i sami. Smartphone určitě máte a to další, co potřebujete, snadno seženete. Dokonce možná i doma nebo třeba ve vaší kanceláři.

Už se nestarejte o to, že už zase nemáte co dát na sítě, a raději se soustřeďte na to, aby vaši klienti od vás dostali tu nejlepší službu nebo nejoblíbenější produkt.

Fotky totiž zvládnete udělat snadněji, než se vám teď může zdát.

Květuše Vašířová autoportrét
Veľmi sa mi páčia flatlays fotky, no kým som si neprečítala Květušin e-book vôbec som netušila, že sa tak volajú. Túžila som vedieť niečo také nafotiť a párkrát som to i skúsila, no vôbec mi to nešlo. Preto ma tento e-book nadchol. Dal mi nádej, že sa to môžem naučiť.

Odporúčam každému prečítať si ho, pretože je zrozumiteľný a krok za krokom vám ukáže ako si krásne fotky flatlay nafotiť, či už na facebook, instagram alebo k svojej práci, či podnikaniu. Naozaj stojí za to. Neváhajte a foťte ako profesionál. Květuše to vie a naučí vás to.
Zuzana Sýkorováwww.zuzanasykorova.sk
Jedinečný e-book, který vás již od titulní stránky přenese do uhrančivého světa flatlays, které jsou právem velkým trendem na Instagramu i jiných platformách – je na ně prostě radost pohledět. V každém odstavci e-booku je znát, s jakou péčí ho autorka připravovala a jak jsou flatlays nejen její velkou vášní, ale také něčím, co může naučit i nás – méně zkušené nebo úplné nováčky.

Text je nadupaný velkým množstvím užitečných informací, které jsou srozumitelně vysvětleny a které jen tak někde nenajdete. Třešničkou na dortu je, že je tato e-knížka prostě celá krásná. 🙂 S radostí doporučuji každému, koho zajímá tento typ fotky, ale neví, jak na to - s pomocí tohoto e-booku to rozhodně zvládnete!
Daria Molnárwww.dariamolnar.com
flatlay with Sugarfree cookbook
Fotka focená shora s notebookem, smartphonem, kabelkou a brýlemi a obrázkem s kvězdami,
Flatlay s růžovými pivoňkami, kávou , růžovou mističkou a diářem