7 jednoduchých kroků k vytvoření

úžasné flatlay fotky

Potřebujete obsah pro sociální sítě?

Vytvářejte vizuálně přitažlivý obsah a foťte fotky pro svůj web, blog a sociální sítě jednoduše, efektivně a sami.

Flatlay fotky jsou produktové, ilustrační a lifestylové fotky s atmosférou. Dejte pomocí těchto přitažlivých fotek vědět ostatním, co děláte, jaké jsou vaše produkty nebo co získají zákazníci využitím vašich jedinečných služeb.

Tento e-book si stáhlo už

0

milovníků kouzelné fotografie.

Veľmi sa mi páčia flatlays fotky, no kým som si neprečítala Květušin e-book vôbec som netušila, že sa tak volajú. Túžila som vedieť niečo také nafotiť a párkrát som to i skúsila, no vôbec mi to nešlo. Preto ma tento e-book nadchol. Dal mi nádej, že sa to môžem naučiť.

Odporúčam každému prečítať si ho, pretože je zrozumiteľný a krok za krokom vám ukáže ako si krásne fotky flatlay nafotiť, či už na facebook, instagram alebo k svojej práci, či podnikaniu. Naozaj stojí za to. Neváhajte a foťte ako profesionál. Květuše to vie a naučí vás to.
Zuzana Sýkorováwww.zuzanasykorova.sk
Jedinečný e-book, který vás již od titulní stránky přenese do uhrančivého světa flatlays, které jsou právem velkým trendem na Instagramu i jiných platformách – je na ně prostě radost pohledět. V každém odstavci e-booku je znát, s jakou péčí ho autorka připravovala a jak jsou flatlays nejen její velkou vášní, ale také něčím, co může naučit i nás – méně zkušené nebo úplné nováčky.

Text je nadupaný velkým množstvím užitečných informací, které jsou srozumitelně vysvětleny a které jen tak někde nenajdete. Třešničkou na dortu je, že je tato e-knížka prostě celá krásná. 🙂 S radostí doporučuji každému, koho zajímá tento typ fotky, ale neví, jak na to - s pomocí tohoto e-booku to rozhodně zvládnete!
Daria Molnárwww.dvatrigrepy.cz
flatlay with Sugarfree cookbook
Flatlay s růžovými pivoňkami, kávou , růžovou mističkou a diářem