JAK NA FOTKY PRO WEB A SOCIÁLNÍ SÍTĚ

7 snadných kroků

Obálka e-booku Jak na fotky pro web a sociální sítě - 7 snadných kroků

FOTKY S ATMOSFÉROU. Lifestylové, ilustrační, produktové.  

Přečtete si, jak se dají fotit, a hned si to sami vyzkoušejte. Ještě dnes můžete mít svoji krásnou fotku pro Facebook nebo Instagram!

Tento e-book si stáhlo už

0

milovníků kouzelné fotografie.

Tahle elektronická knížka je praktickým úvodem do světa fotek s atmosférou, kterým se říká flatlay fotografie.

Jsou to hezky nastylizované fotky, s příjemnou atmosférou, ze kterých vyzařuje harmonie. Focené jsou většinou shora, ale i z úhlu. 

Během let, co fotím tyhle fotky, jsem přišla na to, jak úžasné mají využití. A jaký vizuální potenciál se v nich skrývá. Však si stáhněte e-book a prozkoumejte to.

Květuše Vašířová autoportrét
Veľmi sa mi páčia flatlays fotky, no kým som si neprečítala Květušin e-book vôbec som netušila, že sa tak volajú. Túžila som vedieť niečo také nafotiť a párkrát som to i skúsila, no vôbec mi to nešlo. Preto ma tento e-book nadchol. Dal mi nádej, že sa to môžem naučiť.

Odporúčam každému prečítať si ho, pretože je zrozumiteľný a krok za krokom vám ukáže ako si krásne fotky flatlay nafotiť, či už na facebook, instagram alebo k svojej práci, či podnikaniu. Naozaj stojí za to. Neváhajte a foťte ako profesionál. Květuše to vie a naučí vás to.
Zuzana Sýkorováwww.zuzanasykorova.sk
Jedinečný e-book, který vás již od titulní stránky přenese do uhrančivého světa flatlays, které jsou právem velkým trendem na Instagramu i jiných platformách – je na ně prostě radost pohledět. V každém odstavci e-booku je znát, s jakou péčí ho autorka připravovala a jak jsou flatlays nejen její velkou vášní, ale také něčím, co může naučit i nás – méně zkušené nebo úplné nováčky.

Text je nadupaný velkým množstvím užitečných informací, které jsou srozumitelně vysvětleny a které jen tak někde nenajdete. Třešničkou na dortu je, že je tato e-knížka prostě celá krásná. 🙂 S radostí doporučuji každému, koho zajímá tento typ fotky, ale neví, jak na to - s pomocí tohoto e-booku to rozhodně zvládnete!
Daria Molnárwww.dvatrigrepy.cz
flatlay with Sugarfree cookbook
Fotka focená shora s notebookem, smartphonem, kabelkou a brýlemi a obrázkem s kvězdami,
Flatlay s růžovými pivoňkami, kávou , růžovou mističkou a diářem