Potřebujete kvalitní fotky pro svůj Instagram,

Facebook nebo web?

Chcete se zviditelnit na sociálních sítích

a zvýšit návštěvnost svého webu?

Rádi byste uměli fotit přitažlivé lifestyle fotky?

Máte svoje webové stránky, k tomu Facebook a Instagram a potřebujete pro ně obsah. Ne ledajaký, ale obsah, který vám pomůže prodávat vaše služby a produkty.

Nebo vás baví focení a sociální sítě a chcete být content creator, připravovat pro značky obsah a fotky, které zaujmou zákazníky a získají si jejich pozornost.

A možná vyrábíte vlastní produkty, chcete je dostat do světa a prodávat je zákazníkům, kteří o nich ještě ani netuší.

V každém případě potřebujete hezké, kvalitní a originální fotky, které zaujmou a přinutí fanoušky vracet se na vaše stránky. 

Nemít dnes na Instagramu a webu kvalitní a osobnější fotky je velká promarněná příležitost.

 

Dobrá zpráva je, že naučit se fotit fotky, které přirozeně ukáží vaše produkty nebo služby, zvládnete i vy, když budete mít k ruce ty správné informace.

Jmenuji se Květuše Vašířová, jsem fotografka a lektorka. Miluji focení portrétů a flatlays.  

Flatlays, to jsou produktové a lifestyle fotky s atmosférou focené shora.

 

Flatlay fotky vám pomůžou zaujmout zákazníky a můžete si je nafotit i vy sami.

Focení flatlay fotek se věnuji už několik let. Vím, co funguje, a také vím, jaké to je být na začátku a postupně se vše učit.

Ukážu vám, jak si tyhle skvělé fotky můžete nafotit sami a tak, aby podpořily vás a váš byznys.

Takhle nějak můžou vypadat vaše flatlay fotky, které použijete na web nebo sociální sítě:

O tom, jak se krok po kroku naučit fotit svoje originální fotky,

jsem pro vás připravila e-book:

FLATLAY FOTKY PRO SOCIÁLNÍ SÍTĚ

FLATLAY FOTKY PRO SOCIÁLNÍ SÍTĚ e-book

 

Tahle elektronická knížka je komplexním pomocníkem, ve kterém najdete návod a přesně a prakticky cílená doporučení, jak na úžasnou flatlay fotku.

Využijte sílu flatlays a komunikujte na webu a Instagramu pomocí silného vizuálu!

Co vám e-book přinese:

 • 100 stran technických a kreativních tipů k tvorbě flatlay záběrů, které umí zaujmout.
 • Tipy na pomůcky k focení za pár korun. A vsadím se, že spoustu z nich najdete kolem sebe doma už teď.
 • 103 flatlay fotek, na jejichž příkladech vám ukazuji, jak prakticky na to. Ať už se to týká třeba světla, barevnosti, kompozice, nebo proprietek pro focení, pozadí a podkladu, a hlavně, záměru a cíle vaší fotografie.
 • Komplexní návod krok po kroku, který budete mít při ruce pro vaše vlastní focení. Stačí, abyste prakticky aplikovali tipy, doporučení a návody, a můžete si ušetřit čas strávený hledáním jiných řešení.
 • 3 bonusy zdarma navíc.

Možná vás napadlo:

- Potřebuji na takové fotky profi foťák?

- Potřebuji si koupit umělá světla?

- Musím si na úpravu fotek koupit nějaký program?

 

Pro začátek nic z toho nepotřebujete. Na tohle focení vám stačí přirozené světlo, mobil a bezplatné mobilní appky na úpravu fotek:

 

 • V e-booku vám poradím, jak pro focení využít přirozené světlo, v jakou dobu fotit, nebo jak s předměty za pár korun udělat se světlem ještě větší parádu.
 • Na focení vám stačí váš chytrý telefon s kamerkou uvnitř.
 • Pro editaci fotek vám v e-booku dám tipy na bezplatné aplikace, které bezvadně fungují a já sama je také používám.
Wau, e-book je tak krásný. Flatlay je sice hitem Instagramu, ale má mnohem širší využití. Květa vás naučí krok za krokem, jak si můžete udělat krásné a stylové vlastní obrázky na web, pod příspěvky na FB, i do e-booku. Budou ctít vaši značku a budou mít mnohem jednotnější styl, než kdybyste lovili obrázky ve fotobankách.

E-book ocení zvláště ti, co se neradí fotí. I s jednou proprietkou, na vašem stylovém pozadí si nakouzlíte značkový obrázek. Tento e-book vás prostě zvedne ze židle a vzbudí chuť vytvořit si vlastní obrázky. Netušíte, jak blízko jste na cestě k osobitému stylu s laskavou nápovědou Květy. Pozor. Sbírání vlastních roztomilých proprietek na focení může způsobit mírnou závislost.
Marta Veseláwww.agendasnadhledem.cz

Sama jsem strávila hledáním návodů, jak na hezké flatlay fotky, hodiny a hodiny, dlouhé měsíce. 

 

Sledovala jsem tvůrce, zkoumala jejich krásné fotky a pak sama fotila. Snažila jsem se svoje fotky vylepšovat a vždycky, když se mi nedařilo, snažila jsem se přijít na to, proč moje fotky nevypadají tak, jak bych chtěla. 

Tady vidíte moje pokusy předtím

než jsem objevila flatlay fotky

A tady jak to může vypadat, když se naučíte pár fíglů

pro hezké fotky na Instagram

Kromě internetu jsem se učila i v offline světě a navštěvovala workshopy o focení i produktové fotografii. Nemůžu říct, že by mě jeden z nich naučil všechno, ale postupně se to začalo skládat dohromady. 

 

Pro vás jsem do e-booku sepsala detailně krok za krokem to nejlepší a nejdůležitější o tom, jak si udělat svoji flatlay fotku. A taky to, o čem si myslím, že je ze všech možných postupů, návodů a rad tak dobré a přínosné, abyste to sami vyzkoušeli.

Když jsem začala psát tenhle e-book, myslela jsem na to, co říká Austin Kleon: "Napiš knihu, kterou bys chtěl sám číst." Tohle je kniha o flatlays, kterou bych já sama chtěla číst, když jsem s flatlay fotkami začínala.

 

Produktová fotografie je součástí mé obživy přes 10 let, tak jsem si říkala, co mi asi tak nového může tento e-book přinést... To jsem koukala! Flatlay je přeci jen trochu jiná disciplína. Jde v ní kromě představení "hlavního hrdiny" fotografie o celkovou atmosféru fotky a hlavně o vytvoření vlastního vizuálního stylu, ideálně nezaměnitelného. Ať už takové snímky chcete vytvářet pro účely svého podnikání nebo jako svůj deník na sociálních sítích.

V tomto e-booku Květa opět potvrzuje, že je v oboru odborník a zejména nadšenec, který svým hravým a vtipným průvodcovstvím strhne k akci každého svého čtenáře. Osobně mě obohatilo Květino zamyšlení nad barevností fotek, nad jejich kompozicí a především v možnostech úprav přímo v mobilních aplikacích a následné použití na sociálních sítích. Pokud se vám doteď honila v hlavě otázka, k čemu vám budou flatlay fotky dobré, tak po přečtení tohoto e-booku bez nich už nebudete moci být :)
Petra Jiřinskáwww.petrajirinska.cz

 

Flatlay fotka je vlastně produktová fotografie v současném lifestylovém pojetí, která má atmosféru, vzbuzuje emoce, a tak je osobnější a bližší, než klasická fotka produktu na bílém nebo neutrálním pozadí.

 

Ve flatlays mohou produkty vyniknout, ukázat se v hezkém prostředí a náladě, nebo třeba v kombinaci se souvisejícími produkty.

Tento e-book o flatlay fotce je pro vás, pokud:

 • Jste freelancer a potřebujete originální fotky pro svůj web.
 • Jste online podnikatel a víte, že osobnější a hezké fotky na blogu, Facebooku a Instagramu vám zajistí lepší dosah pro váš obsah i byznys celkově.
 • Jste bloger, instagramer nebo influencer a potřebujete vizuálně přitažlivé fotky pro sociální sítě, díky kterým prezentujete sebe nebo produkty pro spolupráce.
 • Jste nadšenec nebo fotograf, líbí se vám lifestylové a flatlay fotky, a chcete se v zdokonalit v jejich focení.
 • Jste tvůrce, vyrábíte svoje vlastní produkty a potřebujete je přes sociální sítě víc dostat do světa.

Naučte se fotit flatlays,

lifestylové, ilustrační a produktové fotky s atmosférou,

a využívejte je pro svůj web, blog, e-shop a sociální sítě!

FLATLAY FOTKY PRO SOCIÁLNÍ SÍTĚ e-book

K e-booku navíc zdarma získáte tyto 3 BONUSY:

BONUS #1: Akční listy

Praxe ukazuje, že dokud své myšlenky nepřenesete z hlavy ven, ve většině případů se v realitě nic nestane. Otázky v Akčních listech vás navedou tak, abyste věděli, co a proč děláte.

Akční listy vám pomohou zformovat a zpřesnit vaši „fotografickou“ vizi a také ujasnit si vaše představy o flatlay fotkách, které chcete fotit. 

BONUS #2: Slevové kódy

Skvělá zpráva! Při tvorbě e-booku jsem oslovila několik online obchodů, jejichž produkty se pro focení flatlays skvěle hodí, a domluvila jsem pro vás slevové kódy na nákup produktů v jejich e-shopech.

BONUS #3: Checklist pro focení

K e-booku dostanete ještě praktický checklist, abyste při plánování focení, těsně před ním i v jeho průběhu na nic nezapomněli a mohli v klidu tvořit. 

Ze tří variant si vytiskněte tu, která se vám nejvíc líbí, a můžete začít.

flatlay produktová fotka s atmosférou

Jaká je cena e-booku?

Cena e-booku je 690 Kč. 

To je asi pětina ceny půldenního workshopu o focení flatlay fotek, nebo cena dvou malých květinových kytic, které použijete na focení jako proprietky.

V e-booku získáte ucelené informace, které vám ušetří čas i peníze a usnadní vám focení vlastních flatlay fotek. Tenhle manuál budete mít jako svého asistenta při svém focení vždy při ruce a kdykoli se k němu můžete vracet.

Díky slevovým kódům vám e-book může ušetřit i víc než je jeho cena, při nákupu proprietek, hezkých dekorací nebo profesionálních foto pozadí pro flatlay fotky.

Hodnota e-booku spočívá hlavně v tom, že obsahuje fungující flatlay know-how získané za léta učení, zkoušení, focení a precizování.

Chcete se podívat, co vás

v e­-booku čeká?

Kliknutím na obrázky se podívejte na obsah a ukázky.

Pusťte se do toho a začněte dělat flatlay fotky, díky kterým vyniknete na sociálních sítích, získáte fanoušky, nové zákazníky i další prodeje!

Co o e-booku říkají jeho čtenáři?

Možná si myslíte, že nejste na focení nadané. Taky to tak občas mívám. Ale s Květušiným e-bookem jsem zjistila, že se spousty věcí můžu naučit. Ne tápat nebo spoléhat na talent. Prostě použít její rady. Provedla mě krok za krokem vším, co jsem potřebovala vědět. Jak na kompozici, co se světlem, jak si hrát s barvami nebo filtry, jak nasvítit fotku i bez drahých fotodoplňků.

Květuše je skvělá fotografka a ještě lepší učitelka. Inspirovala mě k tomu, abych její rady aplikovala, dala mi nástroje pro to, abych vše uvedla do praxe, a nesmírně mě to s ní baví. S jejím manuálem jsem se naučila víc než v půlročním kurzu fotografie.
Klaudia Sauerováwww.coffeebreakyoga.cz
Sto stránek toho nejlepšího, co vám může přijít do cesty, rozhodnete-li se vstoupit do světa focení flatlays. Květa ve svém e-booku srozumitelně předává nejen plno důležitých teoretických informací, ale dělí se také o mnoho jedinečných praktických tipů a triků, se kterými se úplně každý může při troše snahy dopracovat ke krásné flatlay fotce.

Z každé stránky textu dýchá obrovská vášeň pro věc a autorčin vřelý a k akci motivující přístup ke každému čtenáři, ať už se sám považuje za kreativního či nikoliv. S tímto e-bookem a podporou Květy to prostě zvládnete!
Daria Molnárwww.dvatrigrepy.cz
Květko, som šťastná, že sa mi dostal do rúk Tvoj e-book „FLATLAY FOTKY PRO SOCIÁLNÍ SÍTĚ“. Veľmi ma bavilo čítať ho. Zhltla som to napriek pracovnej vyťaženosti a úplne maohromil.

Pre mňa, ako úplnú amatérku, je veľmi zrozumiteľný. Odpovede na otázky v kapitole „ZÁMĚR“ mi dali predstavu o tom, čo chcem fotiť. V kapitole „HLAVNÍ HRDINA“ oceňujem príklad s filmovými hrdinkami ( mimochodom mojich obľúbených filmov ), ktorí si použila, pretože som to krásne pochopila a teraz mám jasnú predstavu, ktorá sa mi vynorila a chcem ju použiť pre svoj blog a podnikanie.

Kapitola o farebnosti určite mnohím pomôže zorientovať sa v tejto tak obsiahlej téme. Podala si to opäť veľmi zrozumiteľne a je pre mňa oveľa jednoduhšie dopracovať sa k harmonickej flatlay fotke, ktorá zaujme. V Tvoje knihe je všetko. Čo použiť, kde to zohnať, a čo ma úplne dostalo sú zľavové kupóny v bonusovej časti. Pre mňa si dokonalá. Květuško, ďakujem za Tvoj eBook. Je pre mňa skvelým pomocníkom pri tvorbe môjho blogu.
Zuzana Sýkorováwww.zuzanasykorova.sk
Práci Květuše sleduji už nějakou dobu a když publikovala tento e-book, věděla jsem, že ho musím mít. A jak jsem očekávala, e-book jsem přečetla jedním dechem. Je totiž plný jak skvělých tipů a návodů, tak jejích úžasných fotek.

Navíc, což se mi líbí nejvíce, jsou v e-booku konkrétní postupy a seznamy všeho, co k focení potřebuji, a to vše je podáno přehlednou formou. Určitě bych e-book doporučila všem, kdo se zajímají o sociální sítě, ať už je používají osobně nebo pracovně, protože krásných fotek není nikdy dost :)
Iva Šmídováwww.ivasmidova.cz

Pořád váháte? Možná se vám v hlavě honí různé otázky, nebo si nejste jistí...

 • Nemám foťák, bude mi e-book k něčemu?
  Fotit flatlays můžete i s kamerou v mobilním telefonu. Fotoaparát si můžete pořídit až časem, když zjistíte, že se chcete posunout dál.
 • Informace si můžu najít na internetu.
  Ano, můžete, já jsem ty informace sbírala roky nejen na internetu, ale i na workshopech, kurzech a vlastní praxí. Kromě teoretických informací jsem do e-booku ale zahrnula taky všechny svoje dosavadní zkušenosti, které jsem nabyla během focení tisíce flatlay fotek. Tenhle e-book vám pomůže ušetřit čas a rovnou využít v praxi to, co funguje.
 • Budou potřeba pro focení další investice?
  V e-booku vám ukážu, jak chytře fotit s přirozeným světlem, na focení vám stačí váš chytrý telefon s kamerkou a na úpravy fotek vám poradím bezplatné mobilní aplikace, které fungují bezvadně a sama je používám. A přidám i tipy na pomůcky na focení, třeba pozadí nebo proprietky, za pár korun. Některé už doma taky určitě máte.
 • Vyplatí se mi to?
  To musíte posoudit sami, každopádně když nebudete spokojení, máte ode mě garanci vrácení peněz do 14 dnů od nákupu. Za e-bookem, jeho kvalitou a hodnotou si ale osobně stojím.

Máte ode mě 100 % záruku spokojenosti.

V tomto 100 stránkovém e-booku se dozvíte, co dělat, proč to dělat, jak na to. Sepsala jsem jak teorii, tak praktické zkušenosti s tvorbou flatlay záběrů.

Do e-booku jsem vložila hodně energie, úsilí a času, abych dala dohromady vše, co vám pomůže k tvorbě krásných flatlay fotek. Pokud i přesto zjistíte, že vám e-book nepřinesl nic nového, nebo po jeho přečtení budete zklamaní, máte ode mě garanci vrácení peněz do 14 dnů od jeho nákupu.

Je pro mě důležité, abyste byli spokojení.

Objednejte si e-book Flatlay fotky pro sociální sítě a ponořte se do světa krásných flatlay fotografií.

Klikněte na tlačítko KOUPIT E-BOOK a pusťte se do toho hned teď.

Dejte průchod své tvořivosti, naučte se něco nového, hrajte si a přitom si udělejte fotky, které budou vyjadřovat vás samotné a podpoří vaši prezentaci v online světě.
Květuše VašířováFlatlay fotografka a lektorka

Máte ještě dotazy, nebo chcete s něčím pomoci? 

Napište mi na e-mail kveta@kvetusevasirova.cz