Řešíte, kde pořád brát

zajímavé fotky pro Instagram, které vám přivedou nové fanoušky?

Chcete prezentovat sami sebe nebo svoje podnikání na internetu a potřebujete hezké fotky pro Facebook a na Instagram. Fotky z fotobank vám přijdou neosobní a navíc je má každý.

Nebo řešíte, kde vzít fotky pro svůj web a blog, které budou mít jednotný styl, a přitom budou vyjadřovat vás osobně nebo váš byznys.

Uvědomujete si, že krásné fotky jsou to, co potřebujete, protože poutavý vizuál umí zaujmout fanoušky i zákazníky a pomáhá prodávat vaše produkty a služby.

Možná vám ale pořád běží hlavou:

 • Potřebuji si najmout fotografa, abych měl hezké fotky?
 • Ráda bych si fotky fotila sama, ale nevím přesně, jak na to.
 • Jak mám udělat, aby moje fotka vypadala hezky a zaujala mezi miliónem ostatních fotek?
 • Jak mám najít styl, který bude promlouvat k mým fanouškům a klientům a současně bude v souladu se mnou a mým podnikáním?

Možná vás napadají další a další otázky. Vím to, protože jsem si tím sama prošla.

A mám pro vás řešení!

Flatlay fotky jsou přesně to, co potřebujete.

A můžete si je nafotit

i vy sami!

Jsem fotografka a miluji focení flatlays. Focení těchto lifestylových fotek se věnuji už několik let. Vím, co funguje, a také vím, jaké to je být na začátku a postupně se vše učit.

Poradím vám, jak si skvělé fotky můžete nafotit sami a tak, aby podpořily vaši osobní prezentaci na internetu nebo váš byznys.

Flatlay fotky jsou fotky focené shora, které přesně splní vaše požadavky.

Takhle můžou vypadat vaše fotky, které si dáte na web nebo na sociální sítě:

Chcete krásné fotky, které budou REPREZENTOVAT vaši osobnost

v online světě nebo PODPOŘÍ vaše podnikání?

 

Potřebujete pro svůj blog a web fotky,

které ZAUJMOU na první pohled?

 

Anebo zkrátka MILUJETE focení krásných lifestylových fotek?

Přesně pro vás jsem napsala e-book:

FLATLAY FOTKY PRO SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Tento flatlay manuál je komplexním pomocníkem, do kterého jsem vložila svoje znalosti a zkušenosti i množství tipů a doporučení, jak na úžasnou flatlay fotku.

FLATLAY FOTKY PRO SOCIÁLNÍ SÍTĚ e-book

 

Říká se, že jeden obrázek vydá za tisíc slov.

Využijte sílu flatlays a komunikujte v online světě

pomocí silného vizuálu!

Co všechno se v e-booku dozvíte?

Vše o tom, jak si připravit a nastylizovat flatlay, který zaujme, krok po kroku, od začátku až do konce. Mimo jiné se dozvíte toto:

 • Ujasníte si svůj záměr, proč a co potřebujete fotit.
 • Dozvíte se spoustu informací o světle, barevnosti, proprietkách a pozadích pro focení, o kompozici a typech flatlays a jak vám to všechno pomůže zdůraznit poselství a sdělení vašich fotek.
 • Přijdete na to, co už k focení máte a co si potřebujete ještě pořídit.
 • Povím vám o flatlays spoustu teorie a podělím se o moře praktických tipů a doporučení, které si můžete ihned sami vyzkoušet.

Naučte se fotit flatlays, neboli lifestylové, ilustrační a produktové fotky s atmosférou,

a využívejte je pro svůj web, blog, e-shop a sociální sítě!

Co díky e-booku získáte?

100 stran nabitých teoretickými informacemi a praktickými tipy, radami a doporučeními.

Ušetříte čas

Nebudete totiž muset čekat, až vám fotky udělá fotograf nebo kamarád, vytvoříte si je sami.

Ušetříte peníze

Nebudete muset platit profesionálního fotografa a svoje prostředky investujete do sebe nebo do rozvoje podnikání.

Najdete nové klienty

Díky vizuálně přitažlivému obsahu zaujmete nové fanoušky a zákazníky.

Vybudujete důvěru

Díky fotkám a vlastnímu vizuálnímu stylu budete posilovat důvěru vašich fanoušků a klientů.

Získáte spoustu praktických tipů

Které můžete ihned přenést do praxe a vyzkoušet podle návodu krok za krokem.

Získáte dárek

K e-booku vám zdarma dám tři opravdu skvělé bonusy, které vám pomůžou s flatlays i s tím, co k nim potřebujete!

Pro koho je e-book určen?

Při psaní e-booku jsem jako začínající podnikatelka a freelancerka myslela hlavně na ženy, které jsou v podobné situaci a řeší problém, kde vzít krásné fotky pro svoji online prezentaci. E-book využijí zejména:

 • Freelancerky, které potřebují fotky pro svůj web.
 • Online podnikatelky, které si uvědomují, že díky přitažlivé prezentaci na internetu budou lépe vidět.
 • Blogerky, instagramerky a influencerky, které potřebují vizuálně přitažlivé fotky pro sociální sítě, díky kterým prezentují sebe i produkty spolupracujících firem.
 • Nadšenci, kteří milují lifestylové a flatlay fotky, a chtějí tvořit krásné fotogafie a zdokonalovat se v tom, co mají rádi.

Vše, o čem píšu, jsem sama vyzkoušela na vlastní kůži a používám pro svoje podnikání. Pro vás jsem sepsala detailně vše krok za krokem.

 

JE TO MANUÁL NA FLATLAYS!

Chcete se podívat, co přesně vás

v e­-booku čeká?

Kliknutím na obrázky se podívejte na detailní obsah.

Toto vše jsem sepsala a zabalila do balíčku s logickou strukturou i krásnými fotkami. Ocenila jsem ho cenou pár fotek z fotobanky nebo jedné hezké večeře ve dvou.

Běžná cena e-booku je 690 Kč.

To je zhruba 20 % ceny půldenního workshopu o focení flatlay fotek a jen zlomek ceny, pokud byste si pro focení fotek na zakázku zaplatili profesionála.

Takhle získáte ucelený návod, který vám usnadní vytváření vlastních lifestylových, ilustračních a produktových fotografií ve stylu flatlay. Tento manuál můžete mít při svém focení vždy při ruce a fotit kdykoli, kdy budete potřebovat.

Díky tomu také najdete svůj jedinečný vizuální styl, který bude v souladu s vámi a vaším byznysem. Pomůže vám budovat vztah a důvěru s vašimi fanoušky a klienty. To se časem promítne i do zvýšení vašich prodejů.

Pusťte se do toho, využijte všechny tipy a doporučení a začněte dělat flatlay fotky, díky kterým vyniknete na sociálních sítích, získáte fanoušky i větší prodeje!

V e-booku najdete:

 • Technické a kreativní tipy k tvorbě flatlay záběrů, které umí zaujmout.
 • 103 flatlay fotek. Ty používám v jednotlivých kapitolách také jako praktické ukázky, jak na to.
 • Komplexní informační základ, který vám bude sloužit pro vaše vlastní tvoření.
 • Na začátku každé kapitoly jsem shrnula, co důležitého byste měli o dané oblasti vědět. V další části jsem potom popsala, jak na to jít prakticky. Přidala jsem také svoje ověřené tipy.

Co v e-booku naopak nenajdete:

 • Výběr a nastavení fotoaparátu, objektivy
  Informace o focení jako ISO, clona, čas apod. Do 100 stránkového e-booku už se mi tyto technické tipy nevešly, vydaly by totiž na samostatný e-book.

Co vám e-book může přinést v praxi?

Po přečtení e-booku už budete vědět, jak na krásné flatlay fotky. Taky věřím, že si to hned v praxi vyzkoušíte, pár flatlays si nafotíte a zjistíte, že je to prostě zábava! A navíc: 

 • Díky svým flatlay fotkám se zviditelníte na sociálních sítích.
 • Uděláte si fotky, díky kterým podpoříte svoji autenticitu.
 • Zvýšíte návštěvnost na webu.
 • Věřím, že vás můj e-book zvedne ze židle a vzbudí ve vás chuť vytvořit si vlastní obrázky.
 • Budete mít radost a budete nadšení, že jste si sami nafotili krásné fotky.
FLATLAY FOTKY PRO SOCIÁLNÍ SÍTĚ e-book

A co o e-booku říkají jeho čtenáři?

Produktová fotografie je součástí mé obživy přes 10 let, tak jsem si říkala, co mi asi tak nového může tento e-book přinést... To jsem koukala! Flatlay je přeci jen trochu jiná disciplína. Jde v ní kromě představení "hlavního hrdiny" fotografie o celkovou atmosféru fotky a hlavně o vytvoření vlastního vizuálního stylu, ideálně nezaměnitelného. Ať už takové snímky chcete vytvářet pro účely svého podnikání nebo jako svůj deník na sociálních sítích. V tomto e-booku Květa opět potvrzuje, že je v oboru odborník a zejména nadšenec, který svým hravým a vtipným průvodcovstvím strhne k akci každého svého čtenáře. Osobně mě obohatilo Květino zamyšlení nad barevností fotek, nad jejich kompozicí a především v možnostech úprav přímo v mobilních aplikacích a následné použití na sociálních sítích. Pokud se vám doteď honila v hlavě otázka, k čemu vám budou flatlay fotky dobré, tak po přečtení tohoto e-booku bez nich už nebudete moci být :)

Petra Jiřinskáwww.petrajirinska.cz

Květko, som šťastná, že sa mi dostal do rúk Tvoj e-book „FLATLAY FOTKY PRO SOCIÁLNÍ SÍTĚ“. Veľmi ma bavilo čítať ho. Zhltla som to napriek pracovnej vyťaženosti. Tvoj e-book „7 JEDNODUCHÝCH KROKU K VYTVOŘENÍ ÚŽASNÉ FLATLAY FOTKY“ vo mne vyvolal záujem o fotenie. A Tvoj e-book „FLATLAY FOTKY PRO SOCIÁLNÍ SÍTĚ“ ma úplne ohromil. Pre mňa, ako úplnú amatérku, je veľmi zrozumiteľný. Odpovede na otázky v kapitole „ZÁMĚR“ mi dali predstavu o tom, čo chcem fotiť. V kapitole „HLAVNÍ HRDINA“ oceňujem príklad s filmovými hrdinkami ( mimochodom mojich obľúbených filmov ), ktorí si použila, pretože som to krásne pochopila a teraz mám jasnú predstavu, ktorá sa mi vynorila a chcem ju použiť pre svoj blog a podnikanie. Dokonca si tak precízna, že uvádzaš aj takéto detaily (s.26): „U polystyrenových desek buďte opatrní při přenášení venku, zejména, když je vítr. Rády a snadno pak létají.“ :) Skvelé, budem na to myslieť. Kapitola o farebnosti určite mnohím pomôže zorientovať sa v tejto tak obsiahlej téme. Podala si to opäť veľmi zrozumiteľne a je pre mňa oveľa jednoduhšie dopracovať sa k harmonickej flatlay fotke, ktorá zaujme. V Tvoje knihe je všetko. Čo použiť, kde to zohnať, a čo ma úplne dostalo sú zľavové kupóny v bonusovej časti. Pre mňa si dokonalá. Květuško, ďakujem za Tvoj eBook. Je pre mňa skvelým pomocníkom pri tvorbe môjho blogu.

Zuzana Sýkorováwww.zuzanasykorova.sk

Sto stránek toho nejlepšího, co vám může přijít do cesty, rozhodnete-li se vstoupit do světa focení flatlays. Květa ve svém e-booku srozumitelně předává nejen plno důležitých teoretických informací, ale dělí se také o mnoho jedinečných praktických tipů a triků, se kterými se úplně každý může při troše snahy dopracovat ke krásné flatlay fotce. Z každé stránky textu dýchá obrovská vášeň pro věc a autorčin vřelý a k akci motivující přístup ke každému čtenáři, ať už se sám považuje za kreativního či nikoliv. S tímto e-bookem a podporou Květy to prostě zvládnete!

Daria Molnárwww.dvatrigrepy.cz

Práci Květuše sleduji už nějakou dobu a když publikovala tento e-book, věděla jsem, že ho musím mít. A jak jsem očekávala, e-book jsem přečetla jedním dechem. Je totiž plný jak skvělých tipů a návodů, tak jejích úžasných fotek. Navíc, což se mi líbí nejvíce, jsou v e-booku konkrétní postupy a seznamy všeho, co k focení potřebuji, a to vše je podáno přehlednou formou. Určitě bych e-book doporučila všem, kdo se zajímají o sociální sítě, ať už je používají osobně nebo pracovně, protože krásných fotek není nikdy dost :)

Iva Šmídováwww.ivasmidova.cz

Wau, e-book je tak krásný. Flat lay je sice hitem Instagramu, ale má mnohem širší využití. Květa vás naučí krok za krokem, jak si můžete udělat krásné a stylové vlastní obrázky na web, pod příspěvky na FB, i do e-booku. Budou ctít vaši značku a budou mít mnohem jednotnější styl, než kdybyste lovili obrázky ve fotobankách. E-book ocení zvláště ti, co se neradí fotí. I s jednou proprietkou, na vašem stylovém pozadí si nakouzlíte značkový obrázek. Tento e-book vás prostě zvedne ze židle a vzbudí chuť vytvořit si vlastní obrázky. Netušíte, jak blízko jste na cestě k osobitému stylu s laskavou nápovědou Květy. Pozor. Sbírání vlastních roztomilých proprietek na focení, může způsobit mírnou závislost.

Marta Veseláwww.agendasnadhledem.cz

Možná si myslíte, že nejste na focení nadané. Taky to tak občas mívám. Ale s Květušiným e-bookem jsem zjistila, že se spousty věcí můžu naučit. Ne tápat nebo spoléhat na talent. Prostě použít její rady. Provedla mě krok za krokem vším, co jsem potřebovala vědět. Jak na kompozici, co se světlem, jak si hrát s barvami nebo filtry, jak nasvítit fotku i bez drahých fotodoplňků. Květuše je skvělá fotografka a ještě lepší učitelka. Inspirovala mě k tomu, abych její rady aplikovala, dala mi nástroje pro to, abych vše uvedla do praxe, a nesmírně mě to s ní baví. S jejím manuálem jsem se naučila víc než v půlročním kurzu fotografie.

Klaudia Sauerováwww.coffeebreakyoga.cz

K e-booku navíc získáte zdarma TYTO SKVĚLÉ BONUSY!

BONUS #1: Akční listy

Akční listy vám pomohou zformovat a zpřesnit vaši „fotografickou“ vizi a také ujasnit si vaše představy o flatlay fotkách, které chcete fotit. Praxe totiž ukazuje, že dokud své myšlenky nepřenesete z hlavy ven, ve většině případů se v realitě nic nestane. Otázky v Akčních listech vás navedou tak, abyste věděli, co a proč děláte.

BONUS #2: Slevové kódy

Skvělá zpráva! Při tvorbě e-booku jsem oslovila několik firem, jejichž produkty se pro focení flatlays skvěle hodí, a domluvila jsem pro vás slevové kódy na nákup produktů v jejich e-shopech.

BONUS #3: Checklist pro focení

Připravila jsem pro vás praktický checklist, abyste při plánování focení, těsně před ním i v jeho průběhu na nic nezapomněli a mohli v klidu tvořit. 

Ze tří variant checklistu si vytiskněte tu, která se vám nejvíc líbí, a začněte s plánováním focení.

Pořád váháte? Možná se vám v hlavě honí různé otázky, nebo si nejste jistí...

 • Nemám foťák, bude mi e-book k něčemu?
  Fotit flatlays můžete i s kamerou v mobilním telefonu. Fotoaparát si můžete pořídit až časem, pokud zjistíte, že ho upotřebíte. V e-booku se nerozepisuji o technickém nastavení fotoaparátu, všechny kapitoly využijete i při focení mobilem.
 • Informace si můžu najít na internetu.
  Ano, to můžete. Já jsem pro vás připravila informace, které jsem sama sbírala roky nejen na internetu, ale i na workshopech a vlastní praxí, do jednoho místa. Krom informací jsem do e-booku zahrnula i všechny svoje dosavadní zkušenosti, které jsem nabyla během focení tisíce flatlay fotek. Vy si tak můžete ušetřit čas a rovnou využít v praxi to, co funguje.
 • Vyplatí se mi to?
  Každá investice něco stojí. Investice do tohoto e-booku je jen zlomkem ceny toho, kdybyste chtěli sami chodit na školení, kupovali si online kurzy nebo trávili čas vyhledáváním informací rozesetých po internetu. A ano, kvalitní informace mají také svoji cenu.

Navíc ode mě máte 100 % záruku spokojenosti.

V tomto 100 stránkovém e-booku se dozvíte, co dělat, proč to dělat, jak na to. Sepsala jsem jak teorii, tak praktické zkušenosti s tvorbou flatlay záběrů.

Do e-booku jsem vložila hodně energie, úsilí a času, abych dala dohromady vše, co vám pomůže k tvorbě krásných flatlay fotek. Pokud i přesto zjistíte, že vám e-book nepřinesl nic nového, nebo po jeho přečtení budete zklamaní, nabízím vám garanci vrácení peněz do 14 dnů od jeho nákupu.

Vaše spokojenost je pro mě opravdu důležitá.

Objednejte si manuál Flatlay fotky pro sociální sítě a ponořte se do světa krásných flatlay fotografií.

Klikněte na tlačítko KOUPIT E-BOOK a pusťte se do toho se mnou hned teď.

Dejte průchod své tvořivosti, naučte se něco nového, hrajte si a přitom si udělejte fotky, které budou vyjadřovat vás samotné a podpoří vaši prezentaci v online světě.

Květuše VašířováFlatlay fotografka s citem pro krásu a jednoduchost

Máte ještě dotazy, nebo chcete s něčím pomoci? 

Napište mi na e-mail kveta@kvetusevasirova.cz