Ondřej

Ondra potřeboval aktualizovat celý set svých fotek pro web včetně profilovky. Jako webdesigner dobře ví, že fotky musí na web správně zapadnout, aby celkový dojem byl přesně takový, jaký chcete a potřebujete. Ondra měl už na začátku velmi jasnou představu, kterou jsme pro účely výsledných fotek ještě společně upřesnili a doladili. Tak, aby i lokace a outifty zapadaly a byly konzistentní s požadovaným výsledkem. Samotné focení proběhlo hladce, v pohodě a udělali jsme i fotky v různých outfitech. Výsledné fotky odráží nejen Ondrovu osobnost, práci, ale i záměr, pro který jsme je fotili.

"Fotky na web jsou potřeba. Představí vás světu a pomohou v prezentaci vaší práce a osobnosti. Ty moje vznikaly v průběhu let vždy s nějakým aktuálním záměrem. Po delší době jsem ale potřeboval aktualizovat celý set, web tak hodit do nového kabátu a zároveň mít konzistentní výsledek.

Květa připravila detailní a pečlivé zadání, díky kterému jsme se sladili na stejnou notu. Navrhla vhodné lokality a postarala se o kompletní servis. Nemusel jsem se tak starat o žádnou režii a focení si v uvolněné atmosféře jen užít. Zároveň mi doporučila vhodný outfit, který vzhledem k lokalitě a nastaveným cílům dává největší smysl. Focení bylo rychlé, pohodové a vlastně mi ani nepřišlo, že by se něco dělo. Dal jsem si dobrou kávu a Květa si mezitím nafotila, co bylo potřeba. Z výsledku mám ohromnou radost a věřím, že ještě nějaké focení vymyslíme. Díky!"

- Ondřej Pospíšil, Webdesigner na volné noze, poon.cz