Květa sedí u stolu za macbookem a píše

Proč jsem se rozhodla psát blog o flatlays

ÚSPĚŠNÁ žena. Tou jsem vždycky chtěla být. Vystudovala školy, dostala se do mezinárodní poradenské firmy. Tak to byl úspěch! Pozice postupně stoupala, s čímž stoupal i stres. A poznání skutečnosti, která byla víc přízemní, než se zvenku zdá.

A další mezinárodní firma. Nadšení, zpočátku strach, ale dobré prostředí. Opět jsem si postupně budovala respektovanou pozici. Byla jsem úspěšná žena ve světě řízeném podle mužských principů. Ale něco mi začínalo chybět.

Po 16 letech v korporátním prostředí přišla únava, kterou dovolená nespravila. Vyčerpání. Vyhoření poprvé, podruhé.

My ženy nebojujeme, není to naší přirozeností. Jsme tvořitelky – miminek, domova, úžasných věcí, krásy, lásky, laskavosti. Zvládneme i nějaký čas pracovat a žít v tvrdším světě výkonů a výsledků.

Když ale dlouho zanedbáváme naši tvořivou stránku, můžeme se od své podstaty odklonit tak daleko, že ztrácíme smysl práce, života, světa…

Raději než být úspěšná, mi teď dává smysl být PROSPĚŠNÁ žena. Tvořit, šířit krásu, sdílet zkušenost, být tím prospěšná sobě i světu.

Miluju flatlays a tady na blogu chci sdílet zkušenosti o tvoření a focení flatlays. Podílet se na šíření krásy pomocí hezkých fotek a psát o kreativitě.

Pomáhat vám překonávat překážky s focením, odpovídat na vaše dotazy k tvorbě flatlays a flatlay fotek.

Chci vás pozvat na cestu návratu k naší tvořivé stránce, bez které si už nedovedu život představit.

Vaše Květa ♡

Jsem fotografka s citem pro krásu a jednoduchost. Po 16 letech práce daňové poradkyně v korporátním prostředí a prožitém fyzickém i psychickém vyhoření jsem se rozhodla změnit svůj život a vzít ho do vlastních rukou. Nasměrovala jsem ho do oblasti fotografie, ženskosti, krásy a tvoření, které mi přináší naplnění a smysl.

Miluji focení lifestylových, ilustračních a produktových fotek s atmosférou zvaných flatlays a nadšeně předávám lidem tipy a triky pro jejich vlastní inspiraci k focení.

Jsem autorkou e-booku Flatlay fotky pro sociální sítě. Pomáhám freelancerům, blogerům, online podnikatelům, ale i firmám s tím, jak si mohou sami vytvořit krásné produktové flatlay fotky a obsah pro sociální sítě, web, blog nebo e-shop.

Více o mně a mém příběhu najdete tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.