Květuše Vašířová flatlay fotka s růžovou pivoňkou, kávou a notebookem

Fotky s atmosférou

#flatlays

Naučím vás dělat přitažlivé fotky pro web a sociální sítě, které vám pomohou získat vaše ideální zákazníky.

Čisté a sofistikované fotky, které souzní s vaší značkou, v sobě skrývají ohromný vizuální potenciál a příležitost, jak autenticky oslovit ty pravé klienty.

Společně děláme svět krásnějším díky přitažlivým fotkám a lepší díky vašim službám, které budou dobře vidět.

Když jsem začala podnikat v oblasti, která je v souladu s mojí duší, došly mi dvě věci.

Mám velkou touhu dělat krásné fotky, které klienti milují.

A mám talent ostatní učit, jak se takové fotky dělají.

Těší mě,

jsem Květuše

Z daňové poradkyně ve velké korporaci jsem udělala životní otočku do světa krásných fotek s atmoférou, které ženám pomáhají být vidět na webu a sítích.

Díky času strávenému v korporátním světě jsem se naučila vyhledávat relevantní informace v odborných textech, přeložit si je do srozumitelného jazyka a správně je aplikovat v praxi.

To mi pomohlo při tom, když jsem se učila, jak fotit přitažlivé fotky, vyhledávat a vybírat přesně ty informace, které mi pomůžou ke krásnější fotce, vyzkoušet je v praxi a ověřit si, jestli fungují.

  • Učím se a inspiruji od těch nejlepších ve svých oborech. Business mentorka Sigrun, fotografky a mentorky Jasmine Star a Sue Bryce, nebo třeba Denise Duffield-Thomas, která se věnuje money mindsetu. Z českých žen podnikatelek mě hodně baví copywriterka Ingrid Dach nebo markeťačka Jana Svobodová.
  • Kromě focení miluju zpívání, procházky v lese a výběrovou kávu.
  • Kurzů, workshopů, nebo online kurzů o focení fotek s atmosférou jsem prošla víc, než spočtu na prstech obou rukou. Na každém jsem se naučila něco a složila si to do svého vlastního mixu.
  • 2 semestry jsem studovala interiérový design na soukromé škole designu. Kvůli novinkám v oboru jsem jela i na veletrh do Paříže.
  • 16 let jsem pracovala v korporacích, potkala nespočet skvělých kolegů, naučila se mít systém a řád a vyřešila nepočítaně daňových problémů.
Květuše Vašířová autoportrét s mobilem
flatlay fotka s knížkou, brýlemi, notebookem a fialami

S focením  jsem začala v roce 2014. Hned v dalším roce odstartovala moje vášeň pro flatlay fotografie a taky jsem si pořídila svůj první foťák. Fascinovaná Instagramem, kde jsem tyhle fotky s atmosférou focené shora objevila, jsem se ponořila víc a víc do studia i focení.

Rok 2020 přinesl transformaci do života i podnikání. Naplno se rozjela moje touha pomáhat ženám, které budují své vlastní podnikání, s vizuální stránkou jejich byznysu.

Věřím, že všechno je možné. Protože když opravdu chceme, jsme pro to taky ochotné něco opravdu udělat.