Instagram Mentoring

JAK NA INSTAGRAM, ABY SE STAL PŘIROZENOU SOUČÁSTÍ VAŠEHO PODNIKÁNÍ, ABYSTE VĚDĚLI, CO SDÍLET A JAK TAM KOMUNIKOVAT SE SVÝM IDEÁLNÍM KLIENTEM

 

Obsah pro Instagram dělám a sdílím už pár let. Nejdřív kvůli fotkám, lajkům a komentářům, pak i kvůli dosahům v Reels, kdy se můžete ve statistikách dívat na krásné tisíce přehrání svého krátkého videa.

Teď už to není o číslech, ale o komunikaci s tím pravým - ideálním klientem, klientkou.

Protože na co ta všechna čísla jsou, když se neukazujete ve Stories. Když máte obavu, že když svoje služby nabídnete v postu, tak dostanete málo lajků. Když se chytíte do pasti pocitu, že všechno, co sdílíte, musí perfektně zapadat jak do vizuálního feedu, tak do logiky vašeho podnikání, protože jenom tak je to ta správná cesta, abyste si vybudovali mnohatisícové publikum, které si od vás bude kupovat jak na běžícím pásu.

A když to není perfektní, nemá cenu psát, sdílet a ukazovat se.

Výsledek je ten, že týden dva sdílíte post nebo Reel denně, ukážete něco ve Stories, a pak vám dojdou nápady - ne že byste je neměli, ale nejsou perfektní (!), a proto se nehodí je ukázat, takže přemýšlíte nad dalšími a dalšími nápady, nebo to rovnou vzdáte.

Jenže vy na Instagramu vlastně pořád chcete být - je to pro vás hezká síť, a vy máte rádi hezký vizuál. Chtěli byste začít, ale radši byste, aby vás tím někdo provedl a pomohl vám. 

Abyste pak měli svůj systém, co sdílet, pro koho, jak. Ten pevný dobrý základ, který potom můžete využívat i jinde na sítích.

Jde to. Jen si to představte:


✷ Komunikujete se svými ideálními klienty a ukazujete jim skvělé i obyčejné momenty svého podnikání a života - budujete si s nimi důvěru a vztah.

✷ Využíváte Instagram skoro každý den, protože to je vaše oblíbená síť a cítíte se tam dobře.

✷ Tvorba obsahu je pro vás čím dál víc spíš zábava než povinnost a začíná to být i jednodušší a snazší - a proto to baví i vaše sledující.

Prodáváte na IG svoje služby a nabízete je přirozeně, bez pocitu, že to nenávidíte - soustředíte se totiž víc na svoje ideální klienty a klientky, než na sebe.

✷ Sledujete jen ta čísla, která stojí za to sledovat, a celé je to pro vás dlouhodobá hra s dlouhodobým horizontem, stejně jako vaše podnikání - a je to celé výzva, ne že ne, ale už víte, že tohle chcete.

Instagram mentoring

 • Možná teď jen potřebujete parťáka, který vám pomůže, jak na to.
 • Ukáže vám inspiraci, jak můžete dělat Stories a co tam ukazovat.
 • Dá vám návod, jak si najdete svoje obsahové pilíře, abyste si pak mohli vést nekonečný dokument nápadů na posty.

Témata, která během mentoringu nejčastěji řešíme:

 • Základní ORIENTACE - jaké nástroje a proč můžete na Instagramu využívat
 • OBSAH - jak nad obsahem přemýšlet, ujasnění si ideálního klienta, nalezení základních obsahových pilířů (pro obsah nejen na IG), vytvoření nekonečného seznamu mikrotémat pro posty, Reels a Stories
 • POSTY - typy IG postů podle jejich zaměření, podoba postů, vizuální stránka, grafika, zdroje pro šablony a inpiraci
 • REELS - technická stránka, obsahová stránka, plán jejich přípravy, natáčení a publikování
 • STORIES - typy Stories, jaké sdílet, forma, mindset, jak prodávat ve Stories 
 • VIZUÁL - celkově vizuál Instagram profilu, postů, Stories, Reels, spojení s vizuální stránkou webu a s vámi, s vaší osobní značkou
 • INSPIRACE - existují tisíce IG profilů, kterým funguje něco trochu jiného, uvidíte, že jedné koučce nebo fotografce fungují na 100 % Reels, jiné jen carousely a skvělé Stories, je tam vaše cesta i pro vás

Zajímá vás Instagram mentoring?

Napište mi na e-mail kveta@kvetusevasirova.cz, nebo do DM zprávy na Instagramu @kvetusevasirova, a rezervujte si 30minutové bezplatné a nezávazné setkání na Zoomu.

Zjistíme, kam se chcete dostat, jak vám s tím můžu pomoct a kdy můžeme začít.

Vyberte si variantu mentoringu, která vám vyhovuje:

 

Možnosti placení na splátky:

Cenu 3měsíčního mentoringu je možné zaplatit na 2 splátky po 11 000 Kč.

Cenu 3měsíčního mentoringu PREMIUM je možné zaplatit na 3 splátky po 13 000 Kč.

Bude mi ctí vás podporovat během 1:1 Instagram mentoringu.

TOHLE JE PRO VÁS, POKUD...


 • Se vám Instagram líbí jako síť, rádi se tam pohybujete jako uživatel, ale už (dlouho) přemýšlíte nad tím, jak tam taky tvořit a sdílet obsah, ale tak, aby byl relevantní pro vaše podnikání.
 • Počítáte s tím, že vám to zabere určitý čas a energii, protože je to prostě práce, než se z toho stane zvyk a zábava. Jste ale ochotní touhle fází projít a posunout se za ni.
 • Věříte tomu, že vaše práce má smysl. Věříte, že vaše služby jsou skvělé a zaslouží si, aby je vidělo a zažilo víc lidí. Milujete to, co děláte, jste v tom dobří, a chcete to ukazovat ostatním. Ne ledajakým ostatním, svým ideálním klientům a klientkám.
 • Někdy se přistihnete, že příliš přemýšlíte o věcech, o kterých víte, že vás dostanou na další úroveň (jako je ujasnění si, jak dělat obsah, systém pro posty a Stories, více důvěry v sebe atd.), a víte, že TEĎ je váš čas, abyste se drželi vyššího standardu a začnete se těmito věcmi řídit, abyste konečně dosáhli svobody, po které tak moc toužíte.
 • A jste taaak připraveni být plně podporováni mentorem, který byl tam, kde jste vy, může vám pomoci vidět věci, které byste za normálních okolností neviděli, a může vás přimět k odpovědnosti za vaše cíle, a skutečně dělat věci, o kterých víte, že je potřebujete. Abyste se už na Instagramu ukazovali normálně, v pohodě, v klidu, a s tím, že dobře víte, co děláte.

Průběh mentoringu

Jak to probíhá

Když se během bezplatného setkání rozhodnete, že jdete do Instagram mentoringu:

 • Pošlete mi fakturační údaje a já vám na oplátku fakturu. Ta by měla být zaplacená do termínu našeho prvního mentoringového setkání.
 • Současně s fakturou vám posílám podmínky našeho mentoringu a odkaz na kalendář, kde si sami každý týden objednáváte termín našeho online setkání.
 • Taky dostanete svoji skrytou stránku na mém webu, kde budete mít postupně k dispozici záznamy ze všech setkání ke stažení, stejně jako materiály k mentoringu.
 • Na prvním setkání si upřesníme směr a cestu pro vás, podle toho, co řešíte nejaktuálněji. Pokud nemáte jiné požadavky, začínáme rychlým přehledem nástrojů Instagramu a hned na to jdeme na Obsah, velmi důležité, velké a základní téma, které potřebujeme pro celou další cestu.
 • Postupně potom procházíme přípravu postů, sdílení ve Stories, obsah a natáčení Reels, vizuální stránku a další věci.
 • Vždycky se snažím vám ukazovat možnosti a inspiraci  i na jiných profilech, abyste viděli, že může Instagram fungovat různým lidem fakt různě, a může fungovat i vám. A pomáhám vám rozhodnout se, kam chcete fokusovat svůj Instagram vy.

Mým cílem je, abyste si našli svoje vlastní "barvičky" - váš vlastní styl psaní příspěvků, váš styl postování, váš vlastní styl dělání a sdílení Stories a Reels, váš vlastní vizuál.

Abyste si Instagram nastavili jako součást svého podnikání, kde o sobě budete dávat vědět lidem, kterým na vás záleží - a tím myslím vaše stávající i budoucí ideální klienty. 

Nemá cenu oslovovat někoho jiného než je, i když nás to na IG může často svádět - statistiky dosahů, oblíbených příspěvků, lajků, však to znáte.

FAQ

Je Instagram Mentoring určený jen pro koučky nebo mentorky?

Ne, vítané jsou také online podnikatelky, co prodávají svoje služby, digitální produkty, programy apod., nebo fotografky.

Záleží, v jaké fázi mám teď svůj Instagram profil?

Ne, všechno, co během mentoringu a koučingu řešíme, je přizpůsobeno vám na míru, ať už úplně začínáte, nebo už IG profil máte a chcete Instagram využívat víc.

Co zahrnuje navíc Premium varianta?

Nafotím pro vás 20 vašich portrétních brand fotografií a 20 flatlay fotografií, připravím vám 10 Canva šablon pro Instagramové posty a také spolu pro vás natočíme 10 Reels. Jak budeme fotit a natáčet? Po důkladné přípravěna focení a natáčení a domluvě termínu se sejdeme v jednom z fotostudií v Praze, kde nafotíme vaše portréty a flatlay fotky, a také natočíme 10 předem vybraných Reels. Se vším bychom se měli vejít do cca 3 hodin. Do 1-2 týdnů po focení vám pošlu fotografie k výběru a do 5 pracovních dní od vybrání potom fotky finální. A můžete je začít rovnou sdílet!

Kde budeme fotit fotky a natáčet Reels?

V jednom z fotostudií v Praze - buď v LightStudiu Praha (https://www.lightstudiopraha.cz), nebo ve Factory Photo Studiu (https://www.factoryphotostudio.cz). V ceně balíčku je zahrnut pronájem na 3 hodiny focení a natáčení.

Co když nemůžu dorazit do Prahy, je možné fotit a natáčet jinde?

Focení v Praze je preferovaná varianta a v balíčku služby je započítán pronájem jednoho z fotostudií na 3 hodiny. Když budete chtít udělat focení jinde, cena balíčku se zvýší o výdaje na cestovné autem a případné přespání v místě focení, plus i rozdíl v pronájmu vybraného fotostudia (pokud takový rozdíl nastane).

Můžu si sám vybrat místo, kde se chci nechat nafotit?

Jistě, všechno je o domluvě a já respektuji vaši představu a přání. Rozdíl v ceně za pronájem ateliéru si dohodneme, podle situace se částka za balíček fotek a Reels poníží, nebo naopak zvýší, když budete chtít fotit v jiném místě na pronájem, kde bude vyšší cena.

Co když chci řešit jen rychle jedno určité téma?

Jestli potřebujete rychlou konzultaci, bude pro vás možná vhodnější přímo jednorázová hodinová konzultace, které taky nabízím.

Na co je dobrý měsíční mentoring?

Když potřebujete řešit jedno až dvě větší téma. Třeba Obsah, nebo Reels, nebo vizuální stránku a podobně. Nebo připravujete kampaň, chcete využít i Instagram a potřebujete se rychle zorientovat, poradit, inspirovat.

Na co je dobrý 3měsíční mentoring?

Když už se chcete do Instagramu pustit celkově a taky si jednou provždycky ujasnit, co můžete sdílet v postech, Stories a Reels, a jak si v tom udělat systém.
Zbožnuju Květinu ženskou laskavost, se kterou o mě pečuje v IG mentoringu. Nevěděla jsem, co s Instagramem a cítila jsem se zaseklá. Přitom je to platforma, která mě baví. „Co dál?“ Ptala jsem se sama sebe a chtěla jsem to zabalit. V moři novinek jsem se cítila ztracená.

Zrovna jsem ve velmi transformačním pracovním i životním období, po (na:) mateřské dovolené. Jsem nadšená z toho, jak Květuška vždycky adekvátně reaguje na mé potřeby. Potřebuju si vyřešit, co mi nejvíce sedí sdílet na IG? Vymezit své hranice? Pojďme na to. Hledám cestu brandingu nového projektu? Není problém. Potřebuju odvahu začít s Reels po mateřské? Pojď si to vyzkoušet.

Jakékoliv téma načneme, ať už instagramové nebo ne, Květa mě vždy vede mě zpátky k sobě. Květa má obrovskou schopnost naslouchat, motivovat, učit a inspirovat. IG mentoring naprosto předčil má očekávání. Pokud váháš a potřebuješ najít své místo tady na Instagramu, Květa je žena na správném místě. ❤️ Děkuju!
Tereza Nolet
Ja som Instagram nemusela. Možno to bolo sposobené tým, že som sledovala účty markeťákov, ktorí stále dookola píšu o tom, ako často a kedy postovať príspevky, aby bol algoritmus spokojný. Tieto informácie mali na mňa opačný efekt. Cítila som sa zahltená.

Počas nášho koučingu som hneď na začiatku pochopila, že keď chcem, aby ma IG bavil a nebolo to len ďalšie “musím” (už ich mám v živote dostatok), potrebujem to robiť poďla seba. Potrebujem rešpektovať svoje potreby, nálady a svoje časové možnosti. Zistila som aké prispevky ma baví písať a uvedomila si, že keď budem autentická a budem písať o veciach, ktoré bavia mňa a sú doležité pre mňa, nebude IG len ďalšou činnosťou, ktorú musím robiť pre svoj biznis. Že ma to može dokonca baviť! A tak to mám teraz. Ďakujem ti a teším sa na to, kam nás naše spolupráca dovedie 🤍
Simona Harvišová
Květky mentoring nezahrnuje "jen" Instagram. Květka má neuvěřitelné znalosti a vždy aktuální informace o IG, ale taky dar vyslechnout, porozumět vašim potřebám a mentálně vás posunout. IG mentoring s Květkou je úžasná žensky podnikatelská cesta s cílem porozumět Instagramu, ale ta cesta samotná je ve skutečnosti mnohem bohatší a zajímavější než dosažený cíl.
Jana Hemrová Urbanová