Instagram VIP Program

STRATEGIE & ENERGIE

Buď na Instagramu prostě jen něco říkáte, nebo máte na Instagramu co říct.

Buď jste na Instagramu proto, že jen něco sdílíte, nebo proto, že máte co sdílet.

Cítíte ten rozdíl?

Co myslíte, že k vám bude přitahovat followers a klienty? V čem se vy sami budete cítit líp?

Dovedete si představit tohle?

✳︎ Opouštíte pocit zahlcení z Instagramu a užíváte si energii ze sdílení i komunikace se svým publikem.

✳︎ Máte jasno v tom, o čem psát, co a jak sdílet na Instagramu tak, aby to bylo naprosto v souladu s vámi a abyste si přitahovali svoje vysněné klienty, svoje lidi.

✳︎ Máte absolutní důvěru v to, že je jedno, kolik máte followers, kolik jeden váš konkrétní post dostane lajků, nebo kolik shlédnutí má vaše nejnovější Reel.

✳︎ Máte na Instagramu svoje lidi, co si vás najdou a budou vás sledovat, protože vidí vaše opravdové já, potřebují vás vidět, potřebují vás slyšet, potřebují slyšet právě to, co říkáte a jak to říkáte.

✳︎ Píšete, mluvíte a sdílíte svoji vlastní Pravdu, svoji opravdovost. Autenticita už není fráze a vy se cítíte svobodně, v klidu a pohodě.

Květušu som spoznala v kurze od Sigrun. Keď som zistila, že učí ľudí pracovať s IG tak, aby ich to bavilo, ani minútu som neváhala. Ja som Instagram nemusela. Možno to bolo sposobené tým, že som sledovala účty markeťákov, ktorí stále dookola píšu o tom, ako často a kedy postovať príspevky, aby bol algoritmus spokojný. Tieto informácie mali na mňa opačný efekt. Cítila som sa zahltená.

Počas nášho koučingu som hneď na začiatku pochopila, že keď chcem, aby ma IG bavil a nebolo to len ďalšie “musím” (už ich mám v živote dostatok), potrebujem to robiť poďla seba. Potrebujem rešpektovať svoje potreby, nálady a svoje časové možnosti.

Zistila som aké prispevky ma baví písať a uvedomila si, že keď budem autentická a budem písať o veciach, ktoré bavia mňa a sú doležité pre mňa, nebude IG len ďalšou činnosťou, ktorú musím robiť pre svoj biznis. Že ma to može dokonca baviť! A tak to mám teraz. Ďakujem ti a teším sa na to, kam nás naše spolupráca dovedie 🤍
Simona Harvišová, Mind, Body & Soul kouč

UPŘÍMNĚ? VÍM, JAK SE TEĎ NEJSPÍŠ CÍTÍTE (a proto jste tady):

- Vnímáte pocit zahlcenosti ze sítí a nechuť postovat na Instagram...

- Cítíte frustraci z porovnávání se s ostatními profily na Instagramu, protože mají víc followers, víc lajků, hezčí fotky, víc se smějou ve Stories, sdílí svoje úspěchy...

- V hlavě vám jede něco jako "Přece není možný, že mají víc followers než já, když já do toho vkládám tolik času a energie"... "Sleduji doporučení, rady a vychytávky, co a jak na Instagram, ale fakt už nevím, proč zrovna mně to nefunguje"... "Ne, já na to fakt nemám čas, chci mít volné víkendy a ne vymýšlet pořád, co tam dávat"...

- Když má váš post, video nebo Reel málo lajků a shlédnutí, myslíte si, že nejste dos dobří. Je to tak, všichni to poznali, nestojíte za nic...

Byla jsem tam, zažila jsem to. Tohle všechno mi pravidelně běhalo hlavou hodně dlouho, někdy víc, někdy míň. Až přišlo zlomové období, kdy jsem najednou svět začala vidět naprosto jinak. Už stačilo. Už je toho dost. Už stačilo, jen pozorovat lajky a pořád refreshovat post, kolik jich tam už je. Už stačilo, svoje pocity hodnoty a sebevědomí odevzdávat tomu, kolik lidí mě začalo sledovat a kolik mi sledování zrušilo.


Je čas na nové koncepty. Na Instagramu, uvnitř nás, i ve světě okolo nás. Můžete být tím, kdo jde mezi prvními a mění svět.

A svůj Instagram.

Jestli jste připraveni na cestu, jsem tady, abych pro vás byla opora, podpora i povzbuzení. Sama to znám. Když se pro něco rozhodnu, chci to dělat a chci cítit, že se mám kam obrátit, když začnu pochybovat, nebo nevím, jak dál. V angličtině se tomu říká accountability, jistota, že mě někdo podrží na cestě, pro kterou jsem se rozhodla.

1:1 Instagram VIP Program

✷ 3měsíční koučingový a mentoringový program 

✷ Celkem 9x 60minutové koučingové setkání přes Zoom - prvních 6 týdnů vždy jednou za týden, druhých 6 týdnů vždy jednou za dva týdny

✷ Vzdělávací a how-to materiály - obsahová videa a pracovní listy pro implementaci

✷ Podpůrná komunikace přes aplikaci Telegram díky psaným a/nebo hlasovým zprávám

✷ Prostředí, kde se můžete cítit opravdu bezpečně a uvolněně, a můžete počítat s plnou podporou

Vaše investice: 25 000 Kč

Co a jak

✴︎ V čase mezi jednotlivými setkáními dostanete videa, která vám budou pomáhat s tím, abyste si vytvořili svoji vlastní strategii.

✴︎ Společně budeme nacházet, jaká ta strategie to pro vás je. I jak se může v čase postupně měnit.

✴︎ Zaměříme se spolu i na vaši energii. To je ten poklad, který vás posilní ze všeho nejvíc. Vaše energie jsou vaše dary, vaše jedinečné proč, váš (a jen váš) záměr, co a proč chcete sdílet se světem. Dovolíte si být sami sebou? Dovolte si to už, vaši lidi vás potřebují!

Zarezervujte si 30minutové seznamovací setkání

Zjistíme, jestli nám naše spolupráce bude vyhovovat. Popovídáme si a upřímně ode mě uslyšíte, s čím vám můžu pomoct a s čím ne. Konečné rozhodnutí o vstupu do programu je na vás a nemusíte se bát ho upřímně říct.

Jmenuju se Květuše, jsem fotografka a koučka.

Vždycky jsem si ráda hloubala a přemýšlela, jak ten svět vlastně funguje. Když jsem v náctiletém věku přišla o jednoho z rodičů, moje představa bezpečného fungování světa se naprosto zbořila a já musela začít hledat odpovědi na všechny svoje otázky, které mi od toho momentu začaly přicházet na mysl.

Přestože jsem po vysoké pracovala v mezinárodní poradenské firmě, řešila daně, klienty a zabezpečila si svoje místo nezávislé ženy, začala jsem cítit, že mě to vyčerpává. Změna společnosti a místo v pohodovém týmu, kde si mě vážili, mě na chvíli uklidnila a život byl zase v pořádku. Do doby, než jsem se přistihla, že večery trávím vyčerpaná na gauči a automaticky sleduji seriál, který mi nic neříká.

Tehdy jsem se aktivně začala zajímat o změny, které můžeme udělat sami v sobě. Otevřela jsem se spolupráci s kouči, četla, studovala, přijímala existenci jiných možností a ptala, kdo vlastně jsem. Co chci JÁ. Trvalo pár dalších let a dvě vyhoření, než jsem pochopila, že mě duše směruje zpátky k sobě tak urgentně, že už jí musím naslouchat.

Věřím v to, že každý z nás má svoji jedinečnost, svoji opravdovost. Ačkoliv se nám nejdříve může zdát obyčejná, nepotřebná nebo snad neexkluzivní, jsem přesvědčená o tom, že ji můžeme znovu odhalit a postupně vnímat tak, že se stane právě tím naším úžasným a jedinečným pokladem, ze kterého vše vychází.

Proto svým klientům pomáhám zpochybňovat jejich limitující přesvědčení tak, aby uviděli, jaké možnosti se jim otevírají jejich překročením. Pomáhat jim zjednodušovat systémy a vytvářet si jednoduchá pravidla v souladu s jejich duší tak, aby místo zahlcení opět cítili radost, lehkost a svobodu.

A co je na tom nejlepší? Ten osvobozující pocit, kdy si s hlubokou laskavostí k sobě dovolíme jít opravdu tam, kam to my sami cítíme. Když cítíme a mluvíme svoji vlastní Pravdu. Konečně!

žena v bílé košili a černé sukni s laptopem
žena v bílé košili a džínách s foťákem
Když jsem tě požádala o mentoring, věděla jsem jen CO, ale ne JAK. Věděla jsem, že se chci posunout v podnikání, že potřebuji vše zrevidovat, nastavit procesy, ale nevěděla jsem, jak na to. Jsem introvert, nemám příliš vysoké sebevědomí a mám tendence spíš dávat než přijímat. A i tato nerovnováha ve vztahu mezi mnou a klientem mě trápila. Dala jsi mi spousty podnětů k zamyšlení, navedla jsi mě k tomu, co jsem měla už delší dobu v sobě schovaného, jen to chtělo na povrch.

Nikdy jsem žádného mentora neměla a jsem ráda, že díky své účasti na tvých on-line kurzech jsem si vybrala správně. Jsi milá, empatická, máš moc příjemný projev, na cokoliv se tě zeptám, na to mi odpovíš. Nejsou žádná tabu, nic, co by sis chtěla nechávat pro sebe. Když jsem se někde "zadrhla", vyvedla jsi mě zpět... a navíc jsem od tebe obdržela skvěle zpracované materiály, které mě povedou dál a ke kterým se mohu stále vracet. Moc ti za vše děkuji.
Žaneta Drahokoupilová, fotografkaReference na mentoring foto podnikání
Milá Květo, chtěla bych Ti moc poděkovat za oba kurzy. Oba byly velkým přínosem jak pro mě, tak pro moje začínající podnikání - strašně jsi mě obohatila. Tvůj styl, osobnost, životní zkušenost s pracovním vyhořením je mi prostě nějak strašně blízká, povědomá... - taky jsem to před dvěma lety zažila a teď jsem na cestě k novém já a Tys mou velkou inspirací! Díky prvnímu kurzu jsem si udělala svoje první originální fotky (v životě), které jsem mohla využít při tvorbě svého vlastního webu. Možná to nejsou typické stylizované flatlays, každopádně díky Tvým lekcím, praktickým radám i ukázkám jsem si mohla focení vyzkoušet a zrealizovat v domácích podmínkách prakticky bez nákladů.

Vše jsi měla naprosto dokonale připravené, logicky uspořádané, navazující a propojující jedno s druhým. Tvoje Mindset série byla skvělá. Jednak se mi moc líbilo, že bylo vše autentické, popisovala jsi své vlastní zkušenosti a uváděla jsi své vlastní příklady - a pak se to krásně vše potkalo s tím, v jaké etapě své cesty se nacházím já sama - takže proběhlo několik zásadních AHA momentů za což jsem moc vděčná.
Krista Kaskounová, tvůrkyně originálních lapačů slunceReference na online kurzy Jak na cover fotku a Jak na fotky pro sítě